302250.tzoleeka_v (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
.............................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.485257.Mario17_a (1) (Vevő)
Pozitív
2008.07.23. 21:21:26
48995864
jo business volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.macsosziluka (107) (Vevő)
Semleges
2008.05.27. 15:01:12
47433059
Nagyon rendes, a vásárlás nem jött létre, de ez az én hibám. Egyébként segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.elfogadható árak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dassssssssssssssssssss
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jóó minőség.sssssss
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A HÍRDETÉS CSAK A KAPCSOLATFELVÉTEL ÁRÁT TARTALMAZZA.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.471914.bodyjani (3) (Vevő)
Pozitív
2008.03.28. 14:14:10
49350372
Véletlen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Most írok negyedszer, ez az eladó nem való a Vatera eladói közé, inkorrekt viselkedése miatt. csapoka
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.erről az eladóról, már írtam értékelést kétszer is, senkinek nem ajánlom, nem való a Vatera eladói közé. csapoka
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Erről az eladóról már irtam értékelést, senkinek nem ajánlom, csapoka
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó inkorrekt, a Vatera szabályait nem tartotta be, úgy tudom, kizárták az eldói listáról, mert különalkut akart kötni a Vatera kihagyásával, amikor én leütöttem a villámárat. Senkinek nem ajánlom, bár már írtam erről értékelést, és egy levelet is irtam a Vaterának. csapoka
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár késve, de a terméket megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.476830.kissband (3) (Vevő)
Pozitív
2008.01.20. 15:20:01
46630663
Barátságos, korrekt, rugalmas Vaterás. Bárcsak mindenki ilyen lenne mint Ő! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.97830.kademlia_v (97) (Vevő)
Pozitív
2008.01.15. 17:28:39
47928691
Korrekt partner!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon meg vagyok elégedve mind az árú minőségével, mind az egész ügyintézéssel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Máskor is vásárolok tőled. Nagyon Köszönöm.Orsi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.196977.SpEEdy9 (35) (Vevő)
Pozitív
2008.01.09. 10:49:55
48213734
Őszintén ajánlom bárkinek! Ilyen segitőkész emberrel még nem találkoztam!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az árut sértetlenül átvettem. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.324331.pussylover_a (60) (Vevő)
Pozitív
2007.12.21. 17:12:00
47190492
Korrekt partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük szépen!!!Teljes mértékben meg vagyunk elégedve:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy az első értékelést én készíthetem. Partnerem gyors, megbízható vásárló. Remélem örömét leli az árúcikkben! További sok sikert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
