3036208.Drdd_t (19) 82.76% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő levelekre nem reagál, licitálás óta be sem lépett az oldalra. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.trisztan13 (982) (Eladó)
Negatív
2007.04.07. 17:10:49
321857436
Március 12-től várok az utalásra - amire többször igéretet kaptam, de pénzt végül nem. Sajnálom, hogy negatívot kellett adnom.
Másik fél: szia! Írtam neked e-mailt szerdán, amire nem válaszoltál. A számlaszámod kértem, mert nem volt meg az e-mail, amiben megírtad. Persze elfogadom a negatív értékelést, de ha neked jó úgy, utaloma pénzt, és majd valamikor elküldöd.
trisztan13 (982) (Eladó)
Negatív
2007.04.07. 17:10:00
322217048
Március 12-től várok az utalásra - amire többször igéretet kaptam, de pénzt végül nem. Sajnálom, hogy negatívot kellett adjak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sudibea_t (2082) (Eladó)
Pozitív
2007.03.28. 10:45:30
322506082
Gyors, megbízható vevő Köszönöm a vásárlást Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, azt hizsem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem válaszol a levelekre, nem tudom miért licitál, ha nem akarja megvenni a termékeket. Sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint egy hónapot vártam, irogattam leveleket, semmi válasz. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi reakció a levelekre.Elég réóta várok már, így sajnos ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri mailre sem válaszolt, semmi reakció, hogy mikor szeretné átvenni a termékeket. Sajnos így negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék február 25-én lett megnyerve, szintén másnak. A felelősség akkor is az ővé, nem írhatok jó véleményt, kellemetlen tanulópénz! Innentől fogva nem kell várnom így is túlzottan türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3417281.Szqulla (775) (Eladó)
Semleges
2006.04.21. 08:56:47
314413399
Sajnos az üzlet a mai napig nem jött létre, eleinte úgy tűnt minden rendben lesz. Írtam neki többször, hogy jelentkezzen az átutalás miatt, de nem kaptam választ. Sajnálom, de nem várhatok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos egy hónap alatt se sikerült lebonyolítani az üzletet. Néhány email jött-ment, semmi több. Legalább annyit írhatott volna, hogy bocs, nem kell.
Másik fél: A terméket nem én vásároltam meg, hanem egy másik személy helyett licitáltam, aki ezek szerint nem fizette ki a terméket! Elnézést kérek a kellemetlenség miatt, azthittem a pénzt átutalta. Mégegyszer elnézést kérek!
Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors és pontos. Minden rendben lezajlott! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csintalan (496) (Eladó)
Pozitív
2006.04.13. 21:41:13
1417607321
Kedves, gyors és pontos. Minden rendben lezajlott! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors és pontos. Minden rendben lezajlott! Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3941289.hypercica_t (18) (Eladó)
Pozitív
2006.04.08. 13:23:15
314438922
Megbízható korrekt,kedves!!Ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.motonati23 (193) (Eladó)
Pozitív
2006.03.23. 15:11:13
314222823
Korrekt, gyors, megbízható vevő. Elnézést kérek a késői értékelésért. Mindenkinek ilyen vevőt kívánok, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, jó eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, jó eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, jó eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nightlady1 (307) (Eladó)
Pozitív
2006.03.23. 00:37:55
1417518824
Nagyon kedves gyors és föleg megbizható ,mindenkinek szivből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment...köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiralylany20 (1) (Vevő)
Pozitív
2006.03.20. 08:35:42
1417538401
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiralylany20 (1) (Vevő)
Pozitív
2006.03.20. 08:35:35
1417538402
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csatoadrienn (690) (Eladó)
Pozitív
2006.03.19. 18:50:59
314330582
Megbízható, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sylsylvia (262) (Eladó)
Pozitív
2006.03.16. 12:16:10
1417499838
Minden ok! Mindenkinek ilyen vásárlót kiívánok! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok! Mindenkinek ilyen vevőket kívánok! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sylsylvia (262) (Eladó)
Pozitív
2006.03.16. 12:14:21
1417480033
Kedves, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
