gondozono (10) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vateraelado72 (1204) (Eladó)
Semleges
2014.04.02. 10:49:31
1686263861
Nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak sokadik levelemre jelentkezett, viszont postacímet sem akkor, sem azóta adott meg, emiatt sajnos nem tudtam hova elküldeni a terméket, így lassan 3 hónap után már leadom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mit is mondhatnék.Remélem a jövőben több sikerrel jár,mert úgy látszik a hölgynek eljött a "világ vége"decemberben.Megértő ember vagyok,ezért nem adok negatívot.Azt már a többiek úgyis megtették előttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cuccospeti (1009) (Eladó)
Negatív
2012.12.28. 14:12:07
1683846926
sajnálom, 19.-én ígérte, hogy másnap fizet....ma 28.-a van, de nem fizetett....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VikMakkaX (227) (Eladó)
Negatív
2012.12.27. 16:17:36
1675691816
Sajnos negatív! Hiába várok már egy hónapja nem küldi a vételárat,pedig én többször írtam neki amire nem is reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden gyorsan ment ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mukivilcsi (87) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 20:45:19
1674253709
Nagyon szimpatikus vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eztszeretem (341) (Eladó)
Pozitív
2012.12.15. 09:15:35
1677195266
Minden rendben történt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyongyhaz50 (215) (Eladó)
Semleges
2012.12.13. 10:45:16
1676790353
Végülis nem utalta az 1 Ft-ot, és a postaköltséget, így nem került sor az adásvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Végülis nem utalta az 1 Ft-ot, és a postaköltséget, így nem került sor az adásvételre.Korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
policemano (655) (Eladó)
Pozitív
2012.11.20. 07:58:38
1652849330
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.10.17. 13:28:39
1654329944
A vásárló 1000 Ft utalt postaköltséggel együtt egy termékre. A többit nem fizette ki!!! Azért ez nem
fer részedről. Szerinted majd én saját pénzemből fogom kifizetni a jutalékot??? Ha ki kell fizetnem
polgári pert indítok ellened!
Másik fél: Igen igaz. De mivel több termékre licitáltam és még nem minden termék licitálási ideje járt le küldtem emailt hogy még várok és utalom a pénzt .minden egyes db után utalok többe kerül a termék mintha üzletbe venném meg
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.10.15. 08:04:18
1653055220
A vásárló 1000 Ft utalt postaköltséggel együtt egy termékre. A többit nem fizette ki!!! Azért ez nem fer részedről. Szerinted majd én saját pénzemből fogom kifizetni a jutalékot??? Ha ki kell fizetnem polgári pert indítok ellened!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.10.15. 08:04:02
1653005513
A vásárló 1000 Ft utalt postaköltséggel együtt egy termékre. A többit nem fizette ki!!! Azért ez nem fer részedről. Szerinted majd én saját pénzemből fogom kifizetni a jutalékot??? Ha ki kell fizetnem polgári pert indítok ellened!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.10.15. 08:03:48
1651849181
A vásárló 1000 Ft utalt postaköltséggel együtt egy termékre. A többit nem fizette ki!!! Azért ez nem fer részedről. Szerinted majd én saját pénzemből fogom kifizetni a jutalékot??? Ha ki kell fizetnem polgári pert indítok ellened!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.10.15. 08:03:23
1647140987
A vásárló 1000 Ft utalt postaköltséggel együtt egy termékre. A többit nem fizette ki!!! Azért ez nem fer részedről. Szerinted majd én saját pénzemből fogom kifizetni a jutalékot??? Ha ki kell fizetnem polgári pert indítok ellened!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Balazs726 (599) (Eladó)
Pozitív
2012.10.09. 17:25:07
1645131968
Mindenkinek Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carrey2 (1684) (Eladó)
Semleges
2012.10.08. 16:58:22
1626318620
Sajnos nem jött létre az üzlet. A vevő sokáig nem utalta a vételárat. Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mariann46 (1372) (Eladó)
Negatív
2012.10.07. 14:16:55
1644807431
Nem jelentkezett,számtalan levelet írtam pedig............. no comment.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabonike18 (691) (Eladó)
Pozitív
2012.10.07. 10:30:46
1637192975
Minden rendben ment, ajánlom+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evikeevike2 (401) (Eladó)
Semleges
2012.09.21. 13:11:16
1624988882
NÉGY HÉT várakozás után feltételezem, hogy a vevő nem tart igényt a termékre, mert nem reagált a megkereséseimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2012.09.15. 11:14:45
1634950370
Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lidokain88 (570) (Eladó)
Pozitív
2012.09.06. 21:06:55
1624335551
Kiváló vásárló. Minden a legnagyobb rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel az eladó hibájából nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék időközben elveszett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
