304821.abineribela (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
107028.mihalyagi_v (340) (Eladó)
Negatív
2007.07.26. 02:23:21
30706996
Megnyerte a licitet másnap pedig előadja magát hogy ez aranyár és hogy nem felel meg neki, ki kért meg rá hogy licitálj?
Kivan írva mire licitáltál....
Senkinek nem ajánlom!!!
Másik fél: Ez így nem igaz! Voltak kételyeim, ezért kérdéseket intéztem az eladóhoz. Mivel nem kaptam meg a kellő információt, ezért valóban aggályoskodtam. De, telefonon másnap tisztáztam társával az ügyet. Korrekten és pozitívan zárult az ügy! Hazaérve egy pocskondiázó levél várt ennek ellenére. Erre mit várt? Toronyórát lánccal? Pocskondiázó levelei után, mire számított? Senki sem tagadta meg a kifizetést. Ha nem írja primitív levelét. Már rég pénzénél lenne. A Vatera szabályait, súlyosan megsértette! Senkinek sem ajánlom! Erőszakos és nem fer eladó! Saját párját is felül bírálta, levelével. Egy fixen lezárult, aukciót visszavont! Mással mutyizott össze. Sajnálom. Negatív és rosszhiszemű! Sajnos!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hááááát... Bár végül, többé kevésbé minden renden ment. Számomra kissé körülményes, DE megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és rugalmas vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív,mindent pontosan megbeszéltünk,korrekt és ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
