Nectarina (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható;kedves, rendes vevő!Folyamatos tájékoztatás,jó kommunikáció és sikeres üzletkötés!Köszönöm a vásárlást;legközelebb is legyen szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borsomegaheja (7701) (Eladó)
Semleges
2005.10.21. 19:13:57
1417227810
Aug.-b járt le az aukció.Azt mondta 1 hónapja,hogy simán borítékban feladta R.-ból a pénzt.(persze nem ért ide)Csak az bánt,hogy 3 hete arra nem vette a fáradtságot,megkérdezze "ideért-e".Ez jóindulattal semleges csak.Hm...
Másik fél: Figyelj,Anna, ha nem ert el a penz, nem az en hibam, de ennyire rosszindulatu legy, nem gondoltam. Es ha a memoriadat kene frissiteni, meg azt is megbeszeltuk, hogy nem fogadom el a papucsot, amit te ingyen ajanlottal fol. Ennyit veled.
Aranyos,kedves vevő! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Becsületes vevő,mindenkinek ajánlom
Másik fél: KOSZONOM AZ ERTEKELEST!!!:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
