305863.ttundike (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, de nem értem miért licitál valaki poénból. Ugyan azt tapasztaltam mint az alattam lévők ítrak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egyetlen emailt írt majd többszöri email és sms megkeresésre sem jelentkezett. Kellő véleményemet inkább magamba fojtom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több e-mailt írtam Neki és a mai napig nem jeletkezett. A mobilja pedig folyamatosan ki van kapcsolva. Ennek tudatában bizniszeljen vele mindenki.
Másik fél: Az én hibámból nem jött létre az üzlet, az eladó mindent megtett a sikeres üzlet érdekében. Nem
magyarázkodok, az mindíg büdös.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívat adnék, de ilyenkor nem lehet:(
Mindketten próbáltuk megoldani az átadást-átvételt, de sajnos sikertelenül.
Másik fél: Köszönöm szépen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden okés volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon barátságos, megbizható korrekt ember! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem felet meg a vevőnek.
Másik fél: ..................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7546.BRUNO11_a (207) (Eladó)
Pozitív
2007.06.22. 10:29:14
27874398
Mindenkinek ajánlom...!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mobildealer (171) (Eladó)
Pozitív
2007.06.09. 11:53:49
27659273
Korrekt vaterás!Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
