3141483.corsica10 (15) 70.27% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízhatatlan, komolytalan ember! Megkerestem e-mailben többször, de még csak arra sem méltatott, hogy szóljon, hogy nem kell neki az áru!Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem reagált a megkereséseimre és a fizetési felszólításra sem. nagyon sajnálom, hogy ezt kellett, hogy írjam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos egyetlen e-mailemre sem reagált. a fizetési felszólításra sem. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.puttonyos (1172) (Eladó)
Pozitív
2009.06.29. 17:38:57
617295934
Bocs a késői értékelésésért... Jó kapcsolattartó, megbízható, korrekt vevő. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kíváló tesz-veszes,szívből ajánlom,a csomagot feladtam,köszönöm a vásárlást,csupa pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhatatlan, komolytalan ember! Megkerestem e-mailben többször, de még csak arra sem méltatott, hogy szóljon, hogy nem kell neki az áru!Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bdszilvia1 (2300) (Eladó)
Negatív
2009.06.21. 12:15:56
645486900
Megbízhatatlan, komolytalan ember! Még csak arra sem méltatott, hogy szóljon, hogy nem kell neki az áru! Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Május 27-én megnyerte az aukciót, de csak egy levélre válaszolt. Sajnos a jutalék visszatérítése miatt muszáj most negatív értékelést adnom, ha a tranzakció egy héten belül létrejön, visszavonom, ha nem, újrahirdetem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást és hogy eszedbe jutottam!Megbízható, korrekt vevő, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
flotilla1 (2129) (Eladó)
Negatív
2009.05.26. 20:17:06
611417580
Hát én nem írhatom azt, amit az előttem szóló! Több mint 1hónapot vártam, jópár levelet írtam, már nem is válaszol, 1hónap alatt nem sikerült utalni. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.balatonom007 (653) (Eladó)
Pozitív
2009.05.26. 02:04:44
637281879
Perfekt!!! Köszönöm szépen vásárlásodat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pampalini02 (110) (Eladó)
Pozitív
2009.05.08. 21:44:00
612769478
Megbizható!Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több, mint 2 hete lezárult az aukció. Nem jelentkezett, mikor írtam neki, ugyan válaszolt, de a pénzt nem utalta át. Későbbi megkereséseimre e-mailben már nem is válaszolt. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
labdarozsa (3370) (Eladó)
Pozitív
2009.04.03. 19:09:18
593709120
köszönöm a vásárlást,a bizalmat.sok -sok pozítiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízhatatlan, a megvásárolt termékért nem jelentkezett.Vigyázatok vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megnyerte 2 hónapja, még aznap megkapta az adatokat, a fizetési emlékeztetőm után közölte, hogy kért (semmikor), de nem kapott adatokat, ismét elküldtem vagy 3 hete, azóta se semmi. Mindez egy 280 ,- Ft-os kis polóért!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mastergirl2 (2345) (Eladó)
Negatív
2007.09.04. 07:43:56
1419863560
Egy hónapja várok, nem utalt. Felesleges tovább várnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az utalás megérkezett köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az utalás megérkezett köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos vevő. Másoknak is ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő.Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő, pontosan utalt. Nyugodtan ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner, rendben volt minden. Köszönöm a vásárlást, remélem, találkozunk még!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Kedves, kapcsolattartó. Ajánlom mindenkinek! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
campbell13 (711) (Eladó)
Pozitív
2007.01.18. 07:24:45
319783295
kivalo uzleti partner gyors lebonyolitas!! egyszoval P.E.R.F.E.C.T. szivbol ajanlom mindenkinek!!:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
campbell13 (711) (Eladó)
Pozitív
2007.01.18. 07:24:45
319775508
kivalo uzleti partner gyors lebonyolitas!! egyszoval P.E.R.F.E.C.T. szivbol ajanlom mindenkinek!!:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3768155.macsek2 (1895) (Eladó)
Pozitív
2006.03.22. 13:20:18
313551628
Türelem utalást teremt! Pontosan 3 hónapot vártam a pénz megérkezésére! Ez volt az első és remélem az utolsó ilyen maratoni üzletelésem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az áru ellenértékét nem igazán képes megküldeni..Óvakodjatok tölle,ne elölegezze meg neki senki a bizalmat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kellemes licitáló partner, ügyesen alkudik. Jó ilyen vevővel üzletet kötni. Szivesen üzletelek vele később is. Mindenkinek bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt licitáló, megbizható üzletfél. Minden eladónak bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek, mi még valószínüleg találkozunk újra
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2977282.Ramona07_t (283) (Eladó)
Pozitív
2005.07.15. 18:52:17
312182491
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mazdagazda (352) (Eladó)
Pozitív
2005.06.06. 16:33:03
312148137
Kedves,rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsit késve értékelek... :) minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy nagyon korrekt, megbyzható, pontos és becsületes vevőt ismertem meg, akit bátran merek ajánlani mindenkinek!Öröm volt vele üzletet kötni!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3019907.csigabiga_t (99) (Eladó)
Pozitív
2005.03.19. 11:42:51
1417125649
Minden rendben zajlott. Koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves,gyors,és emberi érzésekkel megáldott vevő. korrekt partner, mindenkinek bátran merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
223483.ifrin (1372) (Eladó)
Pozitív
2005.03.11. 11:20:01
311961313
Nagyon kedves, szimpatikus és megbízható vásárló! Lehet rá számítani!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
