314761.lovascsajszi (11) 78.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szilviag1 (366) (Eladó)
Semleges
2011.10.12. 21:02:28
1455282802
a tranzakcio nem jott letre, a vevo nem jelentkezett a termekert
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem utalta a vételárat!Megkeresésemre nem reagált,ezért sajnos semlegest tudok csak adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek ajánlom! Korrekt megbízható partner!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.matraimate (293) (Eladó)
Semleges
2011.06.25. 13:51:58
1453353375
Nem válaszolt az e-mailekre, a termékért nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő több mint egy hónapos várakozás ellenére sem utalta át a vételárat. E-mailen történő megkereséseimre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mileferi83 (75) (Eladó)
Negatív
2011.05.31. 14:45:26
1457136383
Levélre nem válaszol,nem jelentkezik a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mileferi83 (75) (Eladó)
Negatív
2011.05.31. 14:44:57
1457136310
Levélre nem válaszol,nem jelentkezik a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A telefonszám nem elérhető levélre pedig nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fazekaslazar (98) (Eladó)
Pozitív
2011.05.24. 14:22:29
1452772390
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valaki-v4 (217) (Eladó)
Negatív
2011.05.22. 20:43:37
1452934332
A vevő elkérte a számlaszámot, de a pénzt nem utalta, levelemre nem válaszolt. A 2 hét határidő bőven letelt, nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elkérte a számlaszámot, de a pénzt nem utalta.KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! AJÁNLOM MINDENKINEK A VÁSÁRLÓT: MEGBÍZHATÓ KORREKT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KICSIPATOH (266) (Eladó)
Pozitív
2011.05.19. 21:21:13
1453146872
minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
memento84_a (191) (Eladó)
Pozitív
2011.05.19. 07:37:44
1454655041
Rendben zajlott a tranzakció,korrekt partner:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiarahanna (282) (Eladó)
Pozitív
2011.05.18. 08:49:10
1455233581
Megbízható vásárló +++ (Du. postázom a felsőt!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adri79_2010 (211) (Eladó)
Pozitív
2011.05.17. 21:59:32
1453590741
Minden rendben zajlott.Remélem máskor is üzletelünk :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Nagyon gyors,kedves vásárló.Mindenkinek ajánlom!!! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vevő. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bumbika23 (765) (Eladó)
Pozitív
2011.05.04. 21:24:17
1451942156
mindenkinek szívből ajánlom ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littledog80 (611) (Eladó)
Pozitív
2011.04.28. 13:08:59
1452718455
minden rendben ment nagyon gyors vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
echooforion (67) (Eladó)
Pozitív
2011.04.27. 17:30:29
1450311458
Minden rendben ment.Mindenképp ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5 hete leütötte a terméket, és nem fizette ki a vételárat a megadott határidőig. Sajnálom, de mást nem adhatok... Az utóbbi 3 hétben már nem is válaszolt az e-mailjeimre :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt,VILLÁMGYORS vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívből ajánlom mindenkinek, gyors, kedves, megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható, jó kapcsolattartó vevő, bátran ajánlom mindenkinek, köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
