314889.shukarbaby (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Negatív
2008.04.12. 08:14:45
55406401
Sajnos a jóindulatom és a hitem, hogy más is szavahihető, csőbe húzott. "shukarbaby" tavaly egy alkalommal már leütött két gyűrűt, akkor állítólag nem fért a freemailjéhez, azért nem utalt. Most 5 hetet vártam, többször is ígérte az utalást, de nem történt meg. Ezek után kénytelen vagyok tiltólistára tenni, mert sajnos nem megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszke minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bybloshomme_v (1016) (Eladó)
Pozitív
2008.02.10. 10:38:30
46697000
Kapcsolatfelvétel példás, lebonyolítás példás, fizetés példás. Remek partner. Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
82645.mihone_v (258) (Eladó)
Pozitív
2008.01.03. 14:51:33
46158575
Nagyon kedves, korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!Remélem máskor is lesz szerencsém!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2007.12.19. 13:12:37
45953530
Állítólag elromlott a vevő freemailje. Ezt adatlapon, kérdés formájában közölte, de soha többet nem jelentkezett. A megnyert tételeknél lekérhette volna a mailcímemet, telefonszámomat, ezer módon utolért volna. Így karácsony előtt rosszul esett, hogy 2 szép gyűrűvel várakoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyukanyocska_v (363) (Eladó)
Semleges
2007.12.19. 13:11:53
46342336
Állítólag elromlott a vevő freemailje. Ezt adatlapon, kérdés formájában közölte, de soha többet nem jelentkezett. A megnyert tételeknél lekérhette volna a mailcímemet, telefonszámomat, ezer módon utolért volna. Így karácsony előtt rosszul esett, hogy 2 szép gyűrűvel várakoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A legmegfelelőbb partner mindenkinek ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markasujruhaoutlet (590) (Eladó)
Pozitív
2007.10.25. 18:31:31
34333497
Az adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt,megbizható,gyors partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó, gyors, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak annyit kellett volna mondania, hogy meggondolta magát, helyette több hétig hitegetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a gyors lebonyolítást,kiváló partner:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN VOLT GYORS, KORREKT VATERÁS. KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt megbízható partner.Bátran ajánlom mindenkinek!!!:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
