3174496.kacsamark (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
egy megbízhatatlan undorító ember!! utálom az ilyeneket! megveszi haladékot kér várjak majd utal... bla bla .... erre eltűnik. gratulálok büszke lehetsz magadra!!!!! senki ne bízzon meg benne!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció sikeres volt, a vevőt ajánlom! :) remélem még talizunk!!! üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mercedes17_a (5) (Eladó)
Pozitív
2012.05.23. 14:56:29
1584628658
Minden rendben,gyors partner,kedves és közvetlen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vagneradam2 (158) (Eladó)
Pozitív
2012.05.22. 13:26:58
1580094590
minden rendben ment +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hetet vártam,a vételár nem érkezett meg.levelemre nem válaszolt,időben is lehetett volna szólni,hogy nem kéri!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elnézést kérek a hibás meghirdetésért,de ha gond van,azt jelezni kéne,hogy tudjam,miért nem érkezik meg a termék vételára!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mverocska (206) (Eladó)
Pozitív
2012.05.17. 19:31:05
1582129205
Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
futarplaza (1724) (Eladó)
Negatív
2012.05.02. 19:15:14
1584333749
Nem vette át a csomagot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át a csomagotAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Steel99_a (235) (Eladó)
Pozitív
2012.05.02. 18:10:44
1583065433
"Nagyon korrekt pontos eladó! Köszönöm szépen :)"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
