huber77 (10) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fentebb írtam,csalók feltortek a tulajdonos oldalát.Vatera E-mailbe jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vatera jelezte hogy csalók feltorték,a tulajdonos oldalát.Adathalász vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sokaohalb (287) (Eladó)
Pozitív
2012.02.08. 18:22:49
1536914666
Minden rendben ment, korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babyholmik (168) (Eladó)
Pozitív
2009.03.12. 14:08:46
129764339
jó vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos, megbízható! Bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
630951.titandl (140) (Eladó)
Pozitív
2008.08.25. 12:45:59
83147148
Minden ok volt, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner, feltétel nélkül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt, megbízható! Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renden zajlott. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner. Csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Korrekt vevő, tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pudding1hun (3962) (Eladó)
Semleges
2007.01.01. 09:39:31
15298548
A vevő figyelmetlen volt és "véletlenül" licitált, a terméket nem kívánta átvenni;
Másik fél: igaz. Mégegyszer bocs.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
142604.nagyker1 (935) (Eladó)
Semleges
2006.11.27. 10:08:52
14691353
"véletlenül" licitált, 2 termékből csak 1-re volt szüksége.Megoldottuk.
Másik fél: Köszi mégegyszer a korrekt hozzállást.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, pontos, megbízható üzleti partner, akit csak ajánlani tudok mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
