319337.andrej25_a (5) 69.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos andrej nem jelentkezett a leütött termékért!Pedig nagyon céltudatossan ütötte,de ezekszerint nem érett meg a feladatra,hogy ki is fizesse.Ő mostmár inaktív,de semmi pánik mert majd beregisztrál egy másik néven!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Roland115_a (224) (Eladó)
Negatív
2008.06.11. 15:07:08
73752777
Tegnap azt írta minnél hamarabb szeretné megvenni a telefont "mert most nincs más" szöveggel. Én azonnal intéztem volna, de a leütés után eltűnt. Sem a többszöri hívásomra sem az e-mailes megkeresésemre nem reagált. 65.000.-Ft sok pénz, inkább akkor ne üsse le!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.345094.yanta10 (9) (Eladó)
Negatív
2008.05.26. 14:49:25
68126463
Nem a saját, hanem az élettársa címét vagy nem tom h mit adott meg, és nem a kijelölt fizetés módot akarta használni. Így aztán nem küldtem a csomagját.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a megadott fizetési mód helyett másképp szerette volna intézniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nuclearboom (1395) (Eladó)
Pozitív
2008.05.24. 19:40:11
62288882
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OriginalGSM_a (829) (Eladó)
Pozitív
2008.05.20. 10:31:43
66567347
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
protongm_v (1154) (Eladó)
Pozitív
2008.05.15. 19:06:43
66656099
Minden rendben volt mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
477993.thomas86_a (311) (Eladó)
Pozitív
2008.05.13. 17:09:07
67453403
Korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
50066.CellaTel (1692) (Eladó)
Negatív
2008.04.30. 17:05:31
65201732
Észnélkül kölönbözö idöpontokba leütötte a termékeim . pár nap és pár hét késéssel. töbszöri értesitésre sem jelentkezett. ostoba gyerekes trévát látok a háttérben. Nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.50066.CellaTel (1692) (Eladó)
Negatív
2008.04.30. 17:05:05
61643763
Észnélkül kölönbözö idöpontokba leütötte a termékeim . pár nap és pár hét késéssel. töbszöri értesitésre sem jelentkezett. ostoba gyerekes trévát látok a háttérben. Nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.50066.CellaTel (1692) (Eladó)
Negatív
2008.04.30. 17:04:41
61642052
Észnélkül kölönbözö idöpontokba leütötte a termékeim . pár nap és pár hét késéssel. töbszöri értesitésre sem jelentkezett. ostoba gyerekes trévát látok a háttérben. Nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.netdealer_a (410) (Eladó)
Pozitív
2008.04.24. 09:51:48
64236114
Korrekt pertner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
183078.golden_a (646) (Eladó)
Pozitív
2007.08.15. 06:10:30
29594514
Minden rendben volt, korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
