cooprint (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mind tökéletesen! nagyon felelős eladó. Az együttműködésre ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agyatlantraktor (890) (Eladó)
Semleges
2009.10.16. 11:55:19
152623339
Az IM oldalamon egyértelműen leírtam, hogy utánvéttel nem postázok. Nem birtunk ebben megegyezni, az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült megegyeznünk a fizetési módban.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Irodatechnika01 (964) (Eladó)
Pozitív
2009.06.25. 18:10:56
149205256
Minden rendben ment! Ajánlom mindnekinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
342140.serika74_v (367) (Eladó)
Negatív
2009.06.24. 08:39:21
146824662
oda volt írva hogy szervizigényes a gép maga is kiírta!!!
ha hibátlan akkor 25 lett volna.
én használtam úgyhogy hazugság hogy nem működik.
lehet hogy az utosó lapot nem veszi fel.tegyél bele többett. ezért kapod.
tele van a ... az ilyen vaterásokkal.
telefonálj ha gondod van a géppel mielőtt hülyeségeket írsz.
Másik fél: Ez igen, ez egy korrekt hozzáállás. Szóval én hazudok, azt állítod , hogy nem jött létre az adásvétel. Akkor, hogy került hozzám a nyomtató.
Mi szervizesek vagyunk, így írhatsz bármit akkor sem működik. A karbantartás, nem a felsorolt hibák javítását jelenti. 25 000 forintért már új multifunkciós készüléket veszel. Próbálj meg 25 000 forintért eladni egy hibátlan ilyen nyomtatót. Én csak azt nem értem miért értékelsz minket NEGATÍVAN, a készüléket kifizettük, téged kár nem ért. köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ,pontos partner,ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
