vogabika (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
"Sajnos nem tudom megvenni az órát,anyagilag nem fér most bele." - Nem kell licitálni ha nem fér bele a keretbe, és nem kell hetekig húzni halasztani a dolgokat,meg lehetett volna mondani rögtön az adásvétel után, hogy nem kell az óra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
193521.hybrid87 (28) (Eladó)
Pozitív
2007.09.27. 12:45:46
36244282
Postai utánvétellel küldtem az árut.átvette nem volt gond!nyugadtan ajánlhatom!OK++++üdv:HYB
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gsmklinika_v (224) (Eladó)
Pozitív
2007.08.26. 22:08:18
30311654
Korrekt gyors partner !Csak ajánlani tudom mindenikenek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
