3278974.mezen51 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rebarbara73 (3938) (Eladó)
Pozitív
2013.01.12. 08:41:00
1686610958
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos több emailre nem válaszolt, már eltelt a 3 nap réges rég, ami a saját oldalamon látható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónapig leveleztünk. Sajnos az adásvétel nem jött létre!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csak pozitiv+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kumpécska (152) (Eladó)
Pozitív
2012.08.02. 16:46:38
1608711704
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ladiszlo1228 (1483) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 12:32:27
1592590670
Május 30-án záródott az aukció és kaptam is pénzt a vásárlótól 1600Ft-ot, de egyben 2615Ft lett volna postaköltséggel. A különbözet még mindig nem érkezett meg a számlámra (júl 3-ára ígérte), levélre azóta nem válaszol :-( Tovább nem áll módomban várni!Természetesen visszautalom az általa küldött összeget, amennyiben egy sz.sz-ot küld számomra!A terméket újra hirdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hónap alatt háromszor adott meg időpontot az utalásra, miután figyelmeztettük e-mail-ben, hátha elfelejtette, de a végén már nem reagált a levelekre sem, és a telefont sem vette fel. Sajnálom, tovább nem tudunk várni.:( Megbízhatatlan, komolytalan vásárló, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacs002 (185) (Eladó)
Semleges
2012.07.06. 14:05:31
1596766016
A csomag elkészült, de az utalás nem érkezett meg. Írtam a vevőnek, de sajnos nem válaszolt.
Másik fél: minden nagyon jo szuoer!
