3308964.sanya515_a (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ruhaekszer (389) (Eladó)
Semleges
2013.01.10. 10:53:53
1665018734
nem fizetett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.xfashion_a (126) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 19:00:08
1664453027
még nem történt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még nem jött létrexfashion_a (126) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 08:27:53
1664702417
még nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még nem jött létreKathy080 (1698) (Eladó)
Pozitív
2012.11.24. 23:00:58
1662031520
Gyors ,pontos, nagyon jó kapcsolattartó, abszolút megbízható kedves vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek.Köszönöm szépen a vásárlást! Visszavárlak :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a mai napig nem érkezett meg az utalás, tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Aranysarkany13 (626) (Eladó)
Pozitív
2012.11.22. 08:35:32
1656516635
Gyors,megbízható kedves vásárló!Köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgy látom nem csak velem játszotta el. Péntekig kérte, hogy adjak időt és utalja a pénzt, ma pedig közölte, hogy anyagi okok miatt nem tart igényt a termékemre. HA NINCS PÉNZE, NE LICITÁLJON!! Kérelmezni fogom a Vateránál a kitiltását! Olyan NINCS, hogy emberek termékeivel és pénzeivel játsszon!!!! TILTÓLISTA ÉS SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!!!!!
Másik fél: kb. 2 napja járt le a licit a cipőre, köszi, hogy megengeded, hogy ünnepek alatt legyen 2 napom elutalni... jó neked, hogy nincsenek anyagi gondjaid, ha tudtam volna, hogy váratlan kiadás jelentkezik, nem licitálok. de mit magyarázom 1 olyannak a fizetési gondokat, akinek az a borzasztó nagy összeg (a 10 Ft feltöltési költség) is gondot jelent...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aprovarazs (3095) (Eladó)
Pozitív
2012.09.28. 08:30:37
1641137645
Kedves,pontos partner,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatfelvétel után a türelmemet kérte a vételár megküldését illetően, ennek ellenére az a mai napig nem érkezett meg. A kérdésre, hogy mikor szándékozik küldeni, nem reagált. Sokáig vártam a negatív értékeléssel, hátha eleget tesz az ígéretének, de ez a mai napig nem történt meg, választ nem adott.
Másik fél: sajnos anyagi okok miatt nem tudtam elutalni a pénzt, és szintén ezen okok miatt választ sem tudtam adni, mivel nem volt netem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
buffymail (2641) (Eladó)
Pozitív
2012.07.31. 13:28:59
1607459648
Gyors,megbízható,kedves vevő!Szívből ajánlom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorgyiedit (162) (Eladó)
Pozitív
2012.07.30. 19:36:39
1608030668
Kedves, kommunikatív vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
melinda331 (2827) (Eladó)
Negatív
2012.07.07. 10:48:43
1583911457
Az adásvétel a vevő miatt nem jött létre, és csak az értékeléskor közölte, hogy nem tart igényt az árúra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
napsugarruhaoutlet (911) (Eladó)
Semleges
2012.07.06. 14:11:35
1605345512
A vevő anyagi okok miatt nem tudta rendezni a megvett termék árát, de korrekt volt és időben szólt, így pozitívat adnék, ha lehetne++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Baby787_a (1838) (Eladó)
Pozitív
2012.07.01. 08:44:54
1607260505
Minden O.K!Megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
donna171 (2679) (Eladó)
Pozitív
2012.06.28. 07:20:19
1599297416
Megbizható,pontos,korrekt vásárló.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
farkasfog50 (157) (Eladó)
Pozitív
2012.06.21. 08:44:08
1593988673
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
christa77 (551) (Eladó)
Pozitív
2012.06.19. 15:41:34
1595085698
Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Nem kivánta átvenni a terméket"
Másik fél: köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
