3329132.Hangy518 (1) 54.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Teljes csőd!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.miskati56 (165) (Eladó)
Pozitív
2012.07.09. 17:10:04
1596805964
MINDEN RENDBEN! BÁTRAN AJÁNLOM! SOK+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehézkesen sikerült a kapcsolatfelvétel, és már kicsit későn. Ennek ellenére korrekt a vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült lebonyolítani.Nem jelentkezett,ezek után már én sem próbálkozok,látom az előttem lévő értékelők sem jártak sikerrel,sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem várok tovább a nagy semmirezsuzsiboltja111 (437) (Eladó)
Negatív
2012.06.20. 22:58:21
1603868618
sajnos leveleimre nem válaszol és úgy látom hiába is irogatok.át nem vett termékre én sem szeretnék jutalékokat fizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Geri1986 (2112) (Eladó)
Negatív
2012.06.19. 15:23:17
1599194534
2 hete nyerte meg a terméket, eddig csak ígéreteket kaptam, de már egy jó ideje nem is válaszol a leveleimre. Sajnos ez negatív.
Másik fél: Emberségjből,megértésből NULLA. Nemválaszoltam mert dolgozom,nemmindenki mereszti a seggét egésznap otthon. Ja hogy nem utaltam? csupán azért mert én sem kaptam fizetést. de ez egy ilyen követelőző fazont hidegen hagy!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Geri1986 (2112) (Eladó)
Negatív
2012.06.19. 15:22:57
1599186797
2 hete nyerte meg a terméket, eddig csak ígéreteket kaptam, de már egy jó ideje nem is válaszol a leveleimre. Sajnos ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dallosnagymarcell08 (1784) (Eladó)
Negatív
2012.06.12. 14:03:19
1595136911
A vásárló - nak sem nevezhető alak, hazug és szemtelen. Ajánlom mindenki hogy ne kössenek vele üzletet, mert hazudozik és saját magát is letagadja a telefonban. Az esőkabát amit leütöttél mai napig őrizgetem, leütni le tudta, de kifizetni 500 ft-ot már nehéznek bizonyult. Az ilyen alak miért vásárol itt?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem utalta a vételárat, és egyetlenegyszer sem jelentkezett emailben, sem telefonon.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, jó kapcsolattartó vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,precíz,kommunikatív vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
babapelus (331) (Eladó)
Pozitív
2012.06.04. 21:41:57
1599191291
Nagyon kedves, kommunikatív gyors vevő, csak ajánlani tudom másoknak is! Tőlem csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást. Az matricákat mai napon postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Köszönöm a vásárlást. Az matricákat mai napon postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
