34428.eztvedd (182) 97.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szupergyors ügyintézés.Minden rendben volt,köszönöm.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, korrekt válaszok, megértő vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött az árú. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Korrekt mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!Korrekt gyors partner!!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jesus.christ (973) (Eladó)
Pozitív
2009.09.17. 09:36:27
152185329
Minden OK, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.813707.akosssz (119) (Vevő)
Pozitív
2009.09.13. 10:40:57
148718289
Gyors, pontos, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden teljesen a megbeszéltek szerint történt, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GloriaSales987 (419) (Vevő)
Pozitív
2009.09.09. 08:37:21
152765453
Minden rendben a terméklap szerint. Korrekt, megbízható, kommunikatív partner. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.974957.SzilviRR (0) (Vevő)
Pozitív
2009.09.08. 14:16:54
150227156
Az üzlet gyorsanmegtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
73577.chilly68 (25) (Vevő)
Pozitív
2009.09.07. 20:19:37
151596109
Minden gyorsan és korrektül,zajlott.POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan lezajlott. Meg vagyok elégedve;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen meg vagyok elégedve!A vásárlás sikeres volt!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.24736.Morcos_a (885) (Vevő)
Pozitív
2009.09.01. 16:49:46
152304168
Korrekt, pontos, gyors partner! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. A termék kifogástalan, a szállítás gyors. Máskor is szívesen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gregory22_a (173) (Vevő)
Pozitív
2009.08.22. 09:03:59
151372010
Minden rendben zajlott! Köszönöm! Nagyon gyors, korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adrokabadroka (60) (Vevő)
Pozitív
2009.08.12. 10:01:00
151025285
Minden rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem kicsit vontatottan haladt a történet. A terméket megkaptam. A termékleírás elég hiányos volt ennek köszönhetően nem is lett jó a termék, persze meg is kérdezhettem volna ez NEM az eladó hibája. Mindemellett nem Ő lesz a kedvenc eladóm, főként a vontatott kommunikáció miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan elégedett vagyok a termékkel és az eladó hozzáállásával egyaránt. Rugalmas, megbízható és korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból.Váratlan esemény miatt.BOCS!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden nagyon gyorsan és rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek alapján történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabelem35ev (233) (Vevő)
Pozitív
2009.07.15. 17:42:26
148718309
sikeres volt az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.........................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors eladó!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sikeresen megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rendes vásárló! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt és türelmes felhasználó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut megkaptam de használni nem tudom mert nincs térerő a telefonon.Több levélváltás után is csak a mellébeszélés folyt meg hogy biztos a postán történt valami.Nem vagyok hajlandó veszekedni.Mellesleg a tel.száma nem is létezik az e-mailre meg kétnaponta válaszol,ezért gyorsnak nem mondanám korrektnek meg aztán végkép.
Másik fél: A telefont mint ahogy én és a képek is bizonyítják teljesen hibátlan volt egészen addig még hozzá nem került ha valami hibás azt úgy is teszem fel hogy oda írom mi a gondja ahogy kell!Bár még így is próbáltam vele korrekt módon megegyezni de válaszra sem méltatott annak ellenére hogy a telefonba már valamilyen "szervizes" belepiszkált elmondása szerint!Ilyen hozzáállással nem lehet megegyezésre jutni ha neki ez kell akkor szórjuk csak a negatívokat!Az e-mailekre még aznap válaszoltam neki de ő továbbra is csak hazudozik tovább mint a vízfolyás hogy szerinte 2 naponta írtam neki!!Legalább az értékelésbe igazat írhatna..Nem értem mire volt jó ez neki az ilyeneket azonnal ki kellene tiltani!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján történt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm. Bár azt nem írtad le, hogy a töltő madzagja sérült. De végülis működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hangszerfutar (304) (Vevő)
Pozitív
2009.06.12. 12:20:08
148678121
Korrekt eladó. Minden a terméklap szerint. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom. ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizható partner++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,eladó és a vásárlás során minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
