Hettike (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet, én MINDENT megpróbáltam, hogy lebonyolódjon. A vevő arra hivatkozott, hogy postaköltséggel együtt nem biztos, hogy megéri neki, de erre gondolhatott volna licitálás előtt is. 3 hónapja próbálom megoldani a problémát, sikertelenül... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: arra hivatkozott, hogy sok lenne a postaköltség, így mégsem kéri.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors, pontos partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fantasztikus embert ismerhettem meg Hetti személyében, nagyon gördülékenyen ment az adás-vétel, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, hogy üzleteljetek vele bátran!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másik fél: Ha a vásárlás meghiúsul olyan okból, hogy egy vevő más terméket választott attól nem lesz valaki Negatív jelzésű ember, szerintem! Én csak licitáltam az még nem vonja magával a vásárlást! Legalábbis eddig nem volt ilyen! Azért köszönöm a lehetőséget és elnését, hogy más mellett döntöttem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Nagyon korrekt, nagyon gyors, pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran ajánlom. Minden rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bátran ajánlom. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magnesguru (1096) (Eladó)
Pozitív
2006.08.11. 09:34:09
10615347
Minden a legnagyobb rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valentino_a (1829) (Eladó)
Semleges
2006.04.13. 04:56:06
6471316
Mindenben korrekt volt
Másik fél: a korrektség igaz csak sajna sa méret nem stimmelt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt jó a méret!
Másik fél: sajnos nem az a méretű volt ami nekem kellett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus, korrekt kismama:-) Köszönöm a vásárlást és jó egészséget kívánunk. Provi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
