349537.poppyboy (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom senkinek, az utalás nem érkezett meg! Ha licitálok, és nem kell akkor írok egy levelet és vállalom a felelősséget, ha ezt nem teszi meg akkor az én szememben GERINCTELEN!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A nyertest többször kerestem,megbeszéltük többször hogy utal,de ez nem történt meg.Sajnos a hozzáállása miatt negatívat kell adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szurgyinetimea78 (890) (Eladó)
Pozitív
2008.09.04. 12:57:15
80856477
Nagyon kedves és megbizható vevőt ismerhettem meg! Mindenkinek hasonló tapasztalatokban legyen része. Természetesen mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden fittipaldi volt. Csak így tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
166574.CodeRed07_v (54) (Eladó)
Pozitív
2007.11.17. 21:53:29
40477591
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolattartó, barátságos partner! Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kedves vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
