359250.szunyi90 (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Majdnem 3hét is kevés volt ahhoz,hogy a vevő megértse,nem küldöm a terméket utánvéttel.Ezt egyébként még az aukció lezárása előtt többször is jeleztem neki,de mivel ő lett a nyertes így e-mail-ben is többször megírtam neki,hogy csakis utalás után fogja megkapni a terméket.Tegnap újra megkértem az utalásra és ha nem teszi meg "negatívot" fogok adni.Erre jött a mai válasza,amiben megkérdőjelezi értelmi képességeimet.Tehát röviden:senkinek se ajánlom ezt az embert!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem értette meg az aukció leírásában szereplő szállítási feltételeket.A vevő nem jelentkezett, annak ellenére sem, hogy kerestem e-Mailban!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmesen vártam 1 hónapot,de a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.Emailben 3×kerestem,semmi reakció.A vaterán megadott tel.számon egy úr jelentkezik,akinek már 2 éve ez a száma és még csak hallani sem hallott a felhasználónéven regisztrált hölgyről. Részemről lezárt az ügy,újból felrakom hirdetni a Termékemet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmesen vártam 1 hónapot,de a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.Emailben 3×kerestem,semmi reakció.A vaterán megadott tel.számon egy úr jelentkezik,akinek már 2 éve ez a száma és még csak hallani sem hallott a felhasználónéven regisztrált hölgyről. Részemről lezárt az ügy,újból felrakom hirdetni a Termékemet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azegeszvilagelado (82) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 18:10:28
188741323
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
