szilviaszilvia88 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
19Timea84 (647) (Eladó)
Pozitív
2015.01.18. 19:44:29
1978291217
minden gyorsan rendben lezajlott csak ajánlani tudom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom másnak is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment! Megbízható, gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a negativot,meg hogy ilyen megértő eladó voltál,szerintem egy emailt még megérdemelhettem volna,de vannak ilyenek is,azért örülök,hogy kevés.Tudom nem utaltam méq,de ilyenkor megszoktuk hallgatni a másikoldalt is,Én mint eladó is ígygondolom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép ruhákat kaptam egy nagyon kedves eladótól akit mindenkinek csak ajánlani tudok.Nagy volt az öröm,nagyon tetszenek a ruhák,köszönjük szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:37
1614452891
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:37
1614475385
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:21
1614465461
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:21
1614476411
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:21
1614470552
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkestVamp (274) (Vevő)
Pozitív
2012.07.17. 12:45:21
1614457475
Szuper szimpatikus, gyors és kedves! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Millió++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
