Piresz01 (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma:-(Méretprobléma miatt meghiúsult az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék nem felelt meg méretben.Méretprobléma......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment,gyors korrekt vaterás! Csak+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék méretben nem felelt meg!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az adás-vétel nem jött létre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment,csak+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kedves, megbízható vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet sikertelenül zárult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet látrejött. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Személyes átvételkor a vevőnem nem tetszett az egyik ruhadarab és mivel a csomagot nem bontottam meg,így az üzlet nem jött létre. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos személyes átvételkor nem felelt meg a vevö elvérésainak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Gyors,korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tallicafan (257) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 20:16:24
1684729481
Minden rendben zajlott, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
