vferi13 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A Vatera rémálma... utánvéttel megveszi, először nem veszi át, másodszor nem veszi át, kiderül, hogy nincs is rá pénze :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.UTÁNVÉTTEL NE KÜLDJ NEKI SEMMIT! Kérésére a terméket 06.07.-én utánvéttel feladtam. 10 nap múlva kértem most már menjen a csomagért, mert visszaküldik. Megígérte, ennek ellenére a csomag visszajött. Ekkor telefonon ismét felvettem vele a kapcsolatot még egy esélyt adva. Kértem fizesse ki a miatta elbukott postai költséget, az újra feladás díját, és a termék árát átutalással. Megígérte! Megint eltelt két hét! SMS-t, e-mailt küldtem, mikor utal? Vissza sem jelzett! Azt hiszem elég türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: UNKORREKT! NEM AJÁNLOM SENKINEK! AZ ÁRUT NEM VETTE ÁT a postától! 9x kerestem e-mail-en, 2x beszéltem vele mobilon, az utánvételt is buktam. Korrektebb lett volna elnézéstkérve elállni az adásvételtőlMikor veszed át? Várom az összeget Üdv No1HU Kornél
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mikor veszed át? Várom az összeget Üdv No1HU KornélSzimpatikus, korrekt és segítőkész partner! Minden rendben volt! Köszönöm! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül rugalmas.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-) Tökéletes üzletmenet, korrekt vásárló! Köszönöm. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
