362300.csucsu977 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A kapcsolattartás, az utaláshoz szükséges adatok megküldését követően megszakadt. Az okát nem ismerem. Öszintén sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.193664.mirmurka (224) (Eladó)
Negatív
2007.10.31. 12:33:47
37383414
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak igérgetett, az órára volt komoly licitáló, aki el szerette volna vinni, nem értem, hogy akkor minek licitált?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem is jelentkezett az áruért, a hívásaimra mindíg igért valamit, sajnos elfogyott a türelmem egy hónap utánMegbízható, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő szeptember 1-én megnyerte a terméket, akkor egyszer irt a lakcimével, többször próbáltam elérni, levelemre nem is válaszolt azóta sem, sajnálom, mást nem tehetek 1 hónap után....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte a vételárat 1 hónap után sem többszöri megkeresés után sem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
209094.Bigboy30 (77) (Eladó)
Pozitív
2007.09.27. 17:56:50
37076331
Minden OK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17038.jasu69_v (173) (Eladó)
Pozitív
2007.08.29. 06:31:22
34248508
Minden rendben, korrekt partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ANTIKLACI (1223) (Eladó)
Semleges
2007.08.21. 12:23:23
33834023
A vásárló nem kívánta átvenni a licittel megnyert mobiltelefon készüléket mivel a sajátját nem tudta időközben eladni.Addig legközelebb talán nem kéne licitálnia.....-De a kialakult helyzetről őszintén és gyorsan tájékoztatott ezért nem ért semmi anyagi kár az így meghiusult üzlet miatt.A terméket ezért újra meghirdetem.
Másik fél: Az eladó korrekt volt,sajnos az én hibámból nem jött össze az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
