368542.retro77_a (-1) 42.86% felhasználó összefoglaló oldala

42.86% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
42.86% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 3 3 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 7 7 adásvétel
Lakhely: Zalaegerszeg
Regisztráció dátuma: 2007.08.25.
Utolsó belépés: 2008.04.22. 16:29
Inaktív!
7 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

OszGabor (343) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.05.08. 19:22:22

Termékkód

59989572

Ez a pöcs, mert nem tudok szebbet írni, egy nagy nulla!Én marha elküldtem a terméket miután mondta hogy utalt, de a pénz persze nem jött meg. Ígérgetni azt tud, hogy ő elutalta... Már a telefonban is letagadtatja magát. Szívesen káromkodnék tovább, de azzal lealacsonyodnék az ő szintjére.... Inkább irány a rendőrség... MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE!MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE! MINDENKIT ÓVOK TŐLE!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tbypheus (136) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.05.05. 13:49:06

Termékkód

47320528

Abszolut nem ajánlom. Emailekre nem válaszolt. Egyszer sikerült telefonon elérnem, nem igazán tudott mit mondani, s gyorsan megszakadt a vonal. Komolytalan.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lacca37 (230) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.22. 17:04:52

Termékkód

60182346

Cserét beszéltünk meg+ráfizet a vevő.4.én irta hogy feladta a csomagot(benne a pénzzelerre én is postáztam4.én. 9.én a fiam tudott vele beszélni telefonon azt mondta hogy ő feladta,és csak a postán múlik,és ő sem kapta még meg az én csomagom.Neten utánnanéztem az azonositó szerint és kiderült hogy 7.én kézbesitve lett.Erre irtam neki+ küldtem a vaterának másolatot(szép levél volt).Erre 9.én feladta a csomagot(pénz sehol!A mai napig sem!).Sajna többet nem enged irni az értékelésbe a rendszer.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bullyfriend (116) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.04.17. 18:10:42

Termékkód

60109800

Az előre megbeszéltek szerint, vásárolt, majd megírtam neki a számlaszámomat, ő pedig a címét. 2 hétig vártam az előre utalásra, miközben két e-mailt is írtam neki, de nem reagált semmit.Így 15 nap elteltével,a hangfalakat nem postáztam, hanem újra eladásra kínálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem utalta a megbeszéltek szerint a pénzt.
Felhasználó

ymaa79 (598) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.04.08. 21:59:53

Termékkód

59528068

Minden rendben ment, remek vevő! Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

claci20 (1403) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.04.08. 21:42:33

Termékkód

58596579

Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zsocser (19) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.11.27. 00:12:00

Termékkód

43409889

Nagyon korrekt Vevő.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.