oersikriszta (6) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
amonre22 (1519) (Eladó)
Pozitív
2014.12.11. 19:17:41
2011955666
Részemről rendben. Ajánlott vásárló !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, nagyon kedves, jól kommunikáló partner. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható, korrekt vásárló, szívből ajánlom mindenkinek! Kedves Kriszta, köszönöm még egyszer a vásárlást, minden jót Nektek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,kommunikatív,gyorsan fizető,megbízható vevő,akit nyugodt szívvel ajánlok!A csomag úton van elsőbbségivel!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
denissza001 (211) (Eladó)
Pozitív
2012.01.17. 08:56:07
1501894400
Minden rendben ment,megbízható partner,mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mascarpone27 (145) (Eladó)
Negatív
2011.12.05. 21:21:29
1500879797
Többszöri megkeresésre sem reagált,nem fizetett,emailokra nem válaszol,pedig láthatóan elolvasta.Nevetséges pár száz forintos tételröl van szó.2 hetet vártam,tovább nem.Sajnálom,ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, jó kapcsolattartó vásárló!Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nekemkell18 (251) (Eladó)
Pozitív
2011.11.09. 15:19:06
1493891663
Gyors megbízható vevő. Üdvözöllek elsőként a teszveszen.Csak is +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
