378176.i.magyar (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elmúl FÉL ÉVBEN folyamatosan próbáltam elérni e-mailben és telefonon(2 hetente), mindig sikertelnül! A munkahelyén sem sikerült elérnem. Meggondolatlan Vaterás! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több hónapig vártunk,hogy jelentkezzen,de hiába!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A sikeres licitálás után nem volt elérhető, és nem is jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eljutottunk a költségekhez, de mivel az e-mailjei általában visszjöttek, kicsit nehéz volt a dolog, a végén többet nem jelentkezett, lehet meg sem kapta az utóbbi e-maileket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eljutottunk a költségekhez, de mivel az e-mailjei általában visszjöttek, kicsit nehéz volt a dolog, a végén többet nem jelentkezett, lehet meg sem kapta az utóbbi e-maileket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel rendben megtörtént. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
158249.sibon_a (711) (Eladó)
Pozitív
2005.09.23. 12:21:19
3070879
Korrekt,megbizható!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a vevő nem jelentkezett a termékért több email után sem... talán legközelebb sikerül üzletet kötnünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.355635.Topol_a (58) (Eladó)
Pozitív
2005.09.07. 21:36:09
3235630
Nagyon szimpatikus vevő,köszönjük a vásárlást.Pontos,korrekt ,mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:29452890 (412) (Eladó)
Pozitív
2005.09.01. 18:07:19
3158459
Gyorsan és problémamentesen lebonyolított tranzakció, megbízható üzleti partner,- akit szívesen ajánlok másoknak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt, kedves, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt, kedves, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes tranzakció, gyors, korrekt, kedves, rugalmas üzletfél. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vevőm szimpatikus, kellemes jelenség, örülök, hogy a gyűrű jó helyre került :-)! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
