379400.kristalyj_v (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak ismételni tudnám magam, lásd korábbi értékelésem. A hölgy hozzáállása nem való egy ilyen nívós aukciós fórumba.
Másik fél: A termékek átvételéhez egy délutáni és egy reggeli időpont volt megadva, a délutánira nem tudtam elmenni, jeleztem e-mailban, hogy másnap reggel érek rá, de hiába mentem a megadott helyre, partnerem a telefont egyszerüen nem vette fel, hiába várakoztam, mégsem adtam negativot, mert állitólag nem kapta meg a levelet a reggeli időpontról.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő két 1 Ft-os terméket képtelen volt átvenni másfél hónap alatt. A megbeszélt időpontra nem jött el, amiről elvileg előre értesített, de én pont azt az egy emailt nem kaptam meg az elmúlt másfél évben. Másnap akart jönni, de nem ért el és itt részéről véget is ért minden erőfeszítés. Utána-elmondása szerint-elutazott és 1 hónapig nem reagált az emailekre. Majd furcsa mód a meghatározott határidőm után egy nappal már értékelt is. A postát nyilván költségei miatt sajnálta,pedig felajánlottam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyoldalúan elállt az adásvételtől, mert: idézem "... azt hiszem nagy kárt nem okozok, ha lemondok a két termékről...". Tehát nem tett meg mindent, hogy átvegye az árukat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vezmonika (757) (Eladó)
Semleges
2009.02.12. 21:53:16
119523431
Nem vettük fel a kapcsolatot egymással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vettük fel a kapcsolatot egymással.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan a megbeszéltek szerint zajlott. Remélem jó lett:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
206329.klarissza77 (971) (Eladó)
Pozitív
2008.12.29. 19:34:27
112960639
Nagyon megbízható, gyors, pontos vevő, mindenkinek ilyet kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner , mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, aranyos, pontos. Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, jó vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
58178.tyuntyi_v (811) (Eladó)
Pozitív
2007.10.09. 15:03:48
34898458
Gyors,korrekt,megbízható vásárló.Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
