3809010.Veres845 (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
eszter704 (144) (Eladó)
Semleges
2013.01.04. 22:06:33
1655979599
Nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő több levelemre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Balazs726 (599) (Eladó)
Negatív
2012.12.04. 10:02:14
1661991902
A vásárló 10.28-án nyerte meg az aukciót. Adatküldés után,10.30-án ezt az egy emailt kaptam:"Szia.Sajno csaladi okok miatt videken vagyok.jovo csutortokon lexek otthon akko tudnek utalni ha nem gond H igen vallalom a negativ ertekelest es elnezest kerek Koxonettel :"Fizetési felszólításban a végső hat.időt(3 hét a vásárlás óta )megjelöltem 11.16-ig-mai napig.Semmi reakció...Kértem írja meg ha nem kéri, választ nem érdemeltem...NEGATÍV ---- Nem ajánlom senkinek.Az árut újrahirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben lezajlott a vásárlás Köszönöm, pontos megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kockaasfulunyuul (446) (Eladó)
Pozitív
2012.11.17. 23:55:03
1652157425
Köszönöm a licitet! Csak pozitív, legyen szerencsénk máskor is! :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.miklian1 (2370) (Eladó)
Negatív
2012.11.16. 18:59:43
1660573598
A Partner 10.24-én nyerte meg az aukciót.Adatküldés után,10.30-án ezt az egy emailt kaptam:"Szia.Sajno csaladi okok miatt videken vagyok.jovo csutortokon lexek otthon akko tudnek utalni ha nem gond H igen vallalom a negativ ertekelest es elnezest kerek Koxonettel :"Fizetési felszólításban a végső hat.időt(3 hét a vásárlás óta )megjelöltem 11.16-ig-mai napig.Semmi reakció...Kértem írja meg ha nem kéri, választ nem érdemeltem...NEGATÍV ---- Nem ajánlom senkinek.Az árut újrahírdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő tévesen licitált én ezt megértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő tévesen licitált én ezt megértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő tévesen licitált én ezt megértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő tévesen licitált én ezt megértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.MAndi2315 (1596) (Eladó)
Pozitív
2012.10.31. 08:48:22
1658459345
Kedves, gyors, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hugica120 (1904) (Eladó)
Pozitív
2012.10.27. 17:33:19
1646748686
Pontos, rendes megbízható mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
steelheart_a (1435) (Eladó)
Pozitív
2012.10.26. 11:08:09
1635985544
Minden rendben, gördülékenyen ment! Ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustnekem (2100) (Eladó)
Pozitív
2012.10.03. 16:27:11
1636130336
Nagyon korrekt, kedves partner! Bátran ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustnekem (2100) (Eladó)
Pozitív
2012.10.03. 16:27:11
1641182168
Nagyon korrekt, kedves partner! Bátran ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustnekem (2100) (Eladó)
Pozitív
2012.10.03. 16:27:11
1641183440
Nagyon korrekt, kedves partner! Bátran ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustnekem (2100) (Eladó)
Pozitív
2012.10.03. 16:27:11
1630273400
Nagyon korrekt, kedves partner! Bátran ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
