Digweed20_v (19) 82.76% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.238306.haverka (862) (Eladó)
Semleges
2008.05.17. 16:15:06
58573696
Nem jelentkezik és ahogy nézem inaktív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezik és ahogy nézem inaktív.60428.computerteka_v (841) (Eladó)
Pozitív
2008.04.23. 07:30:59
59151566
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.xtothpetix_v (73) (Eladó)
Negatív
2008.04.09. 22:43:15
56653284
Nem értem,minek vásárol az olyan ,aki meggondolja magát.Vagy legalább írta volna h bocs,de mégse kell...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hitegetett,majd nem jelentkezett.A megbeszélt összeget nem küldte,úgy érzem,türelmes voltam.Nyertes licitálóként,az aukció zárását követően - a termékleírásban közölt határidőn belül - nem vette fel velem a kapcsolatot/nem jelentkezett az áruért! Értékelésem - ennek megfelelően - negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lsd. szöveges értékelésSemmilyen formában nem tudtam vele kapcsolatba lépni.Elkerülendő!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors és korrekt eladó. Megtiszteltetés volt vele üzletelni. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szimpatikus szavatartó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, rendkivül gyorsan zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Gyors, korrekt Vaterás. Mindenkinek tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
181891.gyoryistvan_v (311) (Eladó)
Semleges
2008.02.27. 10:12:43
53085653
rendes volt csak a távolság nagy ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: messze vagyok postázni nem lehetAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt az eladó, meg vagyok elégedve, holnap küldöm a postaköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt árú gyorsan és jól becsomagolva ért ide, minden zökkenőmentesen zajlott, korrekt eladó, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9404.szucske (339) (Eladó)
Pozitív
2008.02.11. 20:04:57
52480547
Jó partner ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Johnny-boy_a (44) (Eladó)
Negatív
2008.02.08. 09:58:19
52524711
A megbeszélt határidőig nem fizetett, majd többszöri megkeresésemre (e-mail, sms) sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
114981.icerock (950) (Eladó)
Pozitív
2008.02.01. 10:29:31
52539454
Gyors, pontosmegbízható vaterás.Köszönöm a megértést.5*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, használja a coolert sokáig!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
522811.maavinka (-3) (Vevő)
Pozitív
2008.01.24. 11:12:17
50429746
nem jőtt össze és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.245823.Herczy_v (695) (Eladó)
Pozitív
2008.01.23. 10:05:43
48610979
Korrekt partner, külön köszönet a türelemért :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkatreszarus (314) (Eladó)
Pozitív
2008.01.15. 09:17:31
48276024
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vigyázatok vele! Kerüljétek el! 12.25-én licitált, 01.02.-igérte az utalást, ma 01.09. van és nem válaszol a leveleimre.
Másik fél: sajnos így volt sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszélt módon zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
206410.sja (1522) (Eladó)
Pozitív
2007.12.21. 08:43:37
46392939
Minden rendben! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
langolier_a (120) (Eladó)
Pozitív
2007.12.13. 09:42:53
45416748
Minden OK, Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a 6. napon közölte hogy vissza lép mert nem érkezett meg az áru.Az 5 napból 2 munkaszüneti 2 hétvége volt, úgy érzem ha hibáztam akkor azért mert nem hivtam fel a figyelmét hogy munkaszüneti nap miatt csak jöHőhéten postázok.Minden estere amennyiben még szüksége van az árura ingyen átadom csak a postaköltségre tartok igényt.
köszönöm
Katona Andi
Másik fél: Igy volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Everywhere789 (297) (Eladó)
Pozitív
2007.11.07. 21:31:41
41046327
Nagyon korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
270447.ksztiv_v (543) (Eladó)
Pozitív
2007.09.14. 00:17:16
35177734
minden rendeben ment-ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
