384689.Rikky03 (16) 94.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az üzlet nem jött létre, úgy gondolom nem az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az eladóval nem lehetett felvenni a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.29770.Tvrytko_v (212) (Eladó)
Pozitív
2008.01.18. 14:46:21
47175064
Korrekt megbizható partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BushDoctor70 (189) (Vevő)
Pozitív
2008.01.14. 16:34:29
45213927
Minden a legnagyobb rendben ! Korrekt partner, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Ajánlom mindenkinek!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő a figyelmeztetésem ellenére-hiszen én tájékoztattam arról, hogy utánvéttel a termék sokkal többe fog kerülni-,mégis ezt a továbbítást választotta, ami meg is történt, a csomagot elküldtem a megadott címre, ahol a vevő azt kétszeri sikertelen postai értesítést követően sem vette át, így visszaküldték nekem, s 2400,-Ft-ért kiválthattam a saját termékemet!Ezt nem igazán találom korrektnek!
Másik fél: Lehet,hogy nem korrekt,de egyrészt sem értesítőt nem kaptam,másrészt ha kaptam volna sem biztos hogy átvettem volna,mert egy 200 ft-os tételnél azt tartanám korrektnek,hogy konkrét tájékoztatatást kapjak arról,hogy 10x többe fog kerülni a leves mint a hús.
Minden rendben ment. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
164896.zsoltti (66) (Vevő)
Pozitív
2007.12.01. 22:52:38
44009165
Nagyon Kerrekt Vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,rugalmas fél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
133366.Regalis (178) (Vevő)
Pozitív
2007.11.17. 08:28:18
40791044
Minden rendben ment! Korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szimpatikus, nagyon korrekt Vaterás. És hihetetlenül nagy örömet okoztak nekünk. Köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, az aukció sikeresen lezárult. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No Comment....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A címe a posta számára ismeretlen,ezért visszamondta a vásárlási szándékát!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!!Ajánlom!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendicsek,köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wixypipszi_a (255) (Vevő)
Pozitív
2007.10.02. 13:51:37
36100290
Korrekt,megbízható!!Igazi Vaterás!Mindenkinek csak ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szék egyszerűen tökéletes! Vadiúj, gyönyörű, kényelmes és még házhoz is hozták! Korrekt, pontos és nagyon-nagyon kedves eladó! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fashionChick (2872) (Eladó)
Pozitív
2007.09.28. 08:20:08
35973306
Maximálisan megbizható, gyors, korrekt vásárló. MINDENKINEK SZIVBŐL AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, hogy tőlem vásároltál. Nagyon hamar megkaptam a pénzt, mindenkinek ilyen vevőt ajánlok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
