snoopy99_a (17) 94.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden a legnagyobb rendben ment!Gyors, pontos Vaterás! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, maximálisan ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, maximálisan ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A véleményem nagyon hasonló mint üzletfelemé, remek partner, szeretek vele üzletelni és csak ajánlhatom mindenkinek!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Igényes, szupergyors, korrekt és kedves partner. Nagyon szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DIAMOND76_a (438) (Eladó)
Pozitív
2009.05.26. 17:39:07
147005814
Rendes,gyors,megbízható!! Csak ajánlani tudom!! ♥ KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!! ♥
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,melegszívű vásárló.Örülök,hogy megismerhettelek.Én is remélem,még találkozunk.Légy nagyon szép a sminkben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN VOLT, CSAK AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renden, korrekt, kedves partner. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renden, korrekt, kedves partner. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
674976.gealach_v (159) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 02:10:19
124285906
Korrekt vevő, köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.674976.gealach_v (159) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 02:09:22
126804751
Korrekt vevő, köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON KEDVES ÉS GYORS, AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAGYON KEDVES ÉS GYORS, AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves, gyors és korekkt, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NAGYON KEDVES, NAGYON RENDES, KORREKT ÉS GYORS!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
limeoutletshop (1367) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 21:53:47
94254498
Szupi vásárló. Remélem már megérkezett a termék. KÖSZI again.(:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
limeoutletshop (1367) (Eladó)
Pozitív
2008.10.18. 21:53:09
94944602
Megbízható, korrekt Teszveszes! KÖSZI SZÉPEN A VÁSÁRLÁST!(:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen rendben volt, elégedett a vásárolt termékekkel! Mindenkinek ajánlom! 10000xpozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinkangel_a (349) (Eladó)
Pozitív
2008.10.10. 19:49:40
94006892
Köszönöm a vásárlást! Megbízható, kedves vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható,és csak jókat tudok írni!!!Remélem még "találkozunk"!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható,és csak jókat tudok írni!!!Remélem még "találkozunk"!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő az aukció lejárta után nem jelentkezett, pedig automatikus értesítést kapott a feltételekről, miszterint 3 napon belül jelentkeznie kellett volna. Én ennél tovább vártam, de nem jelentkezett, majd küldtem neki egy e-mailt, melyről visszaigazolást is kaptam, hogy számítógépén megjelent az üzenet, ezt követően sem jelentkezett, a levél elküldése óta a vaterán is be volt jelentkezve, de nekem nem írt, pedig illett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható partner! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NovalisBell (597) (Eladó)
Pozitív
2006.10.17. 01:11:17
11881165
Ilyen közvetlen, barátságos, udvarias emberrel találkozni igazi ritkaság! Rettentően örülök annak, hogy megismerhettem, a kedvessége, egyenessége példaértékű! Azt, hogy az adás-vétel tökéletes rendben zajlott, gondolom említenem sem kell. ^_^ Mindenkinek szívből ajánlom a Vele való üzletelést! Remélem, még lesz szerencsénk egymáshoz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AJÁNLOM MINDENKINEK !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28788.marhabab (432) (Eladó)
Pozitív
2006.08.02. 16:28:56
10449364
korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petykobaba (1476) (Eladó)
Semleges
2006.06.25. 20:18:29
8239508
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, aranyos és kedves vásárló, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.