3896080.kisskitty3 (13) 80.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Végül sikerült lebonyolítani az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekcenter (5483) (Eladó)
Negatív
2012.12.13. 12:06:00
1670928299
Látom nem én vagyok az első akit átvágott! NEM UTAL,NEM REAGÁL AZ EMAILOKRA! EGYÁLTALÁN NEM AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első e-mail váltás után nem jelentkezett, a vételárat nem utalta. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon jó vevő!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stickerhajni (103) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 09:17:34
1670018363
Remek partner, mindenkinek szívből ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
onlinestore29 (420) (Eladó)
Pozitív
2012.12.03. 13:19:55
1668363965
minden tökéletesen lezajlott korrekt vásárló, ajánlom mindenkinek!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos Partner, mindenkinek ajánlom! Kellemes Ünnepeket kívánok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
esthajnal5 (4011) (Eladó)
Pozitív
2012.11.30. 20:43:07
1668256292
Megbízható, pontos vásárló! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mesesrucik (2026) (Eladó)
Pozitív
2012.11.26. 19:05:39
1664668628
Csomit ma feladtam.Kedves,gyors,megbízható vevő,KÖSZI.Nézz be máskor is!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, pontos, megbizható partner, szivesen ajánlom másoknak is, +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispuhi120 (924) (Eladó)
Pozitív
2012.11.25. 09:57:00
1669897226
Gyors,Pontos! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klasszikusjatek (1426) (Eladó)
Pozitív
2012.11.23. 21:53:49
1668908546
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hét után jelezte, hogy mégsem kéri.sajnálom.------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1 hét után jelezte, hogy mégsem kéri.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stickerhajni (103) (Eladó)
Pozitív
2012.11.17. 18:44:48
1666835108
Kitűnő partner, csakis++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors megbízható kedves partner! Örülök, hogy tetszett a felső, mi is nagyon szerettük, használjátok egészséggel! Csak is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csilla744 (733) (Eladó)
Pozitív
2012.10.31. 20:57:33
1661972219
Minden rendben zajlott. Megbízható vevő. Csak ajánlani tudom. Ma postáztam a csomagot. Köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lokoshop (5764) (Eladó)
Pozitív
2012.10.24. 21:04:41
1652332409
Minden a legnagyobb rendben ment, kiváló Vaterás maximálisan ajánlom, köszönöm a vásárlást! >>>>lokoshop modellvasút
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlott vásárló. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezzkorulmegeri (383) (Eladó)
Pozitív
2012.10.14. 12:50:24
1651294640
Megbízható,gyors vevő.Köszönöm a vásárlást!Mindenkinek szívből ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ne haragudj, de ha nem veszed meg a terméket a minimum, hogy pozitívra értékeled a másikat aki erről nem tehet sőt!licitálás előtt kellene érdeklődni, ha nem érhető valami a számodra, ott volt feketén-fehéren, hogy 1500 Ft/db/aukció a külföldi posta termékösszevonásra nincs lehetőség.Ja és elfelejtetted azt is megírni, hogy nem kéred ezt is illene nem semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ne haragudj, de ha nem veszed meg a terméket a minimum, hogy pozitívra értékeled a másikat aki erről nem tehet sőt!licitálás előtt kellene érdeklődni, ha nem érhető valami a számodra, ott volt feketén-fehéren, hogy 1500 Ft/db/aukció a külföldi posta termékösszevonásra nincs lehetőség.Ja és elfelejtetted azt is megírni, hogy nem kéred ezt is illene nem semlegesre értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
