390287.szuli33_v (11) 76.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem teljesen értem, hogy az időközben lezajlott aukciókat rendben (1-2napon belül!) teljesíti, mialatt engem 1 hónapja hiteget. Általában nincs ok negatív véleményre, ha valaki meggondolja magát, vagy elszámolja a keretét, így nem tudja megvenni a leütött árut, de legalább őszinte. A tartalom nélküli ígérgetést, hitegetést, majd a levelek és sms-ek válasz nélkül hagyását, a telefon kinyomását viszont kifejezetten gyűlölöm. Aki teheti, kerülje, INKORREKT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt,gyors és szimpatikus vaterást ismertem meg benne!Csak ajánlani tudom!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbízható!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Üdv! Majdnem 2 hónap telt el a tétel megnyerése óta! Pénzt még nem kaptam! Figyelmeztető e-mailemre sem kaptam választ! Értékelnem kell a szabályok miatt, mert korlátozzák az elmaradt értékelésektől a hozzáférésem! Ha rendezzük a dolgot, megkapom a pénzt, írj egy e-mailt is és pozitívra változtatom az értékelést! Csaba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott,korrekt Vaterás.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon patentül ment az üzlet lebonyolítása során. Minden az előre megbeszéltek szerint történt. Nagyon gyors vevőt ismerhettem meg személyében. Részemről nagyon pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuli33 elmondása szerint: "A fönöke elhozott tőlem a másik polót és akkor üzentem vele hogy nagyon nagy igy sajnos nem kell"... Ezt nem tudom elfogadni valós indoknak, mert nagyon jól tudta a méretet és ha nem is próbálta fel a polót, hogyan tudná, hogy az nagy, arról már nem is beszélve, hogy még a leütés előtt a termék oldalán megbeszéltük, hogy eljön személyesen és felpróbálhatja. Nem jött el felpróbálni, nem fizette ki, nem értem miért ütötte le... Komolytalan vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szuli33 elmondása szerint nem Neki hanem a főnökének kellett volna a kabát, aki megigérte, hogy hivni fog engem de ez, 12 nap elteltével, a mai napig nem történt meg. Sajnálom, ha tényleg igy volt és lehet nem Szuli33 a hibás, de Ő segitett a főnökének.
Másik fél: Ez így igaz ahogy az eladó leírta. Én most vettem magamnak Avirexet minek nekem kettő.A többit majd én elintézem a főnökömmel.Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximális+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,pontos,korrekt vaterás.CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze a tranzakció.
Másik fél: Sajnos elmaradt az Angol munka.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisbontos (1167) (Eladó)
Pozitív
2008.10.30. 21:52:06
100119551
Korrekt,kedves,megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
602636.supershop99_v (478) (Eladó)
Negatív
2008.10.27. 14:41:57
87950659
Igérte,hogy átveszi a terméket,de nem tette.
Másik fél: Nem figyeltem a méretett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyesen taliztunk és egy nagyon szimpatikus embert ismertem meg:)++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Ok, köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Ok, köszönöm!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pokerdoktor (828) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 14:04:41
96450436
Minden rendben ment. Kedves vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlott vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlott vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
potyondijanos (960) (Eladó)
Pozitív
2008.10.07. 15:16:39
91511285
Köszönöm a vásárlást és az értékelést. Mindenkinek szívből ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbizhato! Igy kell vasarolni, lehet tole tanulni!!Koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GabriellaG_a (399) (Eladó)
Pozitív
2008.10.05. 13:07:20
95156136
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Megbízható, pontos partner.Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maximálisan ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
