yakes88 (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szilagyis497 (587) (Eladó)
Pozitív
2016.08.08. 10:26:45
2300545052
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dellbolt (1424) (Eladó)
Pozitív
2015.05.07. 11:49:59
2071616828
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laptopalkatreszek (6708) (Eladó)
Pozitív
2014.09.29. 11:02:07
1976834573
Korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laptopalkatreszek (6708) (Eladó)
Pozitív
2014.09.29. 11:02:07
1969039853
Korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Evenbargain (1594) (Eladó)
Pozitív
2013.04.13. 20:20:55
1722223355
Minden rendben ment! Bármi problémája volt az adásvétellel kérem jelezze emailben mielőtt értékelne!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Csak ajánlani tudom mindenki számára.! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Garmacor (1586) (Eladó)
Pozitív
2012.06.12. 14:27:50
1598611820
Köszönöm a vásárlást! Pontos partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A "vevő" a termék leütése után nem jelentkezett és a megkeresésekre sem válaszolt. Nagy NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,pontos,megbízható vásárló. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mittoomen_v (150) (Eladó)
Pozitív
2010.11.21. 05:17:50
184563738
Minden rendben zajlott, ajánlom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licitáló az aukció lezárása után írt, hogy máshogy alakultak a dolgok, és nem tudná használni a vásárolt terméket. Második lehetőséget igénybe véve gond nélkül el fogom tudni adni a terméket, szóval nincs semmi gond, nem csinálunk belőle problémát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a licitált termék szükségtelenné váltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, bar kicsit docogosen zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16494.adamz (1924) (Eladó)
Semleges
2010.03.19. 11:18:51
165247996
Nincs gond, majd legközelebb!
Másik fél: Köszönöm a megértést és elnézést a késői reagálásért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezajlott, türelmes, korrekt hozzáállás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
