meelii1987 (154) 96.39%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt megértő partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megértő partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlott vaterás :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Az aru tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, és megértő partner...sajnos az adás-vétel nem jött létre, méret gondok és a termék idő közbeni romlása miatt, de annak ellenére segítőkész, korrekt eladó CSAK ajánlani tudom! Köszönöm mégegyszer! Még biztos találkozunk! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eldoradoeldorado (178) (Vevő)
Pozitív
2008.03.12. 09:16:58
53830760
Minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ermegyujto (1479) (Eladó)
Pozitív
2008.03.07. 15:15:28
53727471
Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt Vaterás!!Úton a motyó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
509891.Bobika8 (16) (Vevő)
Pozitív
2008.02.07. 08:42:00
49239305
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben lezajlott. Korrekt eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
191937.raja18 (373) (Vevő)
Semleges
2008.01.03. 09:10:13
44772762
----------------------------------------------------------------------
Másik fél: .................................................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors és megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves gyors eladó. Kiváló Vaterás partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leközelebb a ilyen terméket dobd ki, a nyakánál csupa lyuk (vagy írdd meg rendesen a hibáját).Azt hiszem többet nem vennék tőled semmit!!!!!!
Másik fél: A pulcsi 2x volt használva, még csak agyon sem mosott! A szekrényből pakolás, egy költözés és még sok más ide-oda rakosgatás eredménye, hogy a nyakán nyom származik! Nagyon rég óta nem volt használva, így az állapotát sem tudom fejből; az aukció is több mint fél éve fent van.... Nem mai darab a termék!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
384689.Rikky03 (16) (Vevő)
Pozitív
2007.10.22. 22:25:43
36028883
Minden úgy történt ahogy megbeszéltük.Korrekt partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
229497.gomoku_a (222) (Vevő)
Pozitív
2007.10.19. 19:52:23
36876463
Korrekt, pontos. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, akivel öröm üzletet kötni. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8733.atomka_a (1453) (Vevő)
Pozitív
2007.09.21. 20:31:53
34062408
Gyors, rugalmas, korrekt partner!! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsit másnak képzeltem a terméket az életben:(, de ez nem az eladó hibája, ez az internetes vásárlás kockázata, szóval részéről minden a megbeszéltek szerint ment, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a termék hiánytalanúl megérkezett!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, 1 Ft-ért megnyertem, 1 Ft-ért elküldte. Korrekt! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato, rugalmas, a termek a leirasnak megfelelo.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, az áru, a csomagolás, a címzés OK. Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tesztet végrehajtottam de....
Elnézést a hosszú hallgatásért, de a teszt eredménye ma is ugyanaz mint 1 hónapja
Másik fél: Sajnálom tényleg, nem tudtam pontosan a működését, régóta nem használtuk! akkor lézersugár megvan, de nem pásztázik :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
93644.korosys_v (51) (Vevő)
Negatív
2007.06.27. 13:48:04
26562123
Szándékosan megtévesztett. 1.Női eladóként(Melinda)feltüntetve magát(marketing fogás)adta el Gábor a nem újszerű, de új fényképpel hirdetett készülékét. 2.Hátsó fedlap tele van karcolással,letört hátsó fedlap pattintó,lekopott készülék alsó széle 1 cm-en 3. Előzetes kérdésem ellenére elhallgatta ezeket a hiányosságokat, kérésemre sem volt hajlandó a hátlap csere árát kifizetni. 4. Előre fizetés után csak 10nap múlva kaptam meg a készüléket,sok levelezés után. Nem javaslom a vásárlást!!!
Másik fél: 1. Barátnőmmel együtt üzemeltetjük a piacteret,nem tudom mi a marketinges fogás ebben 2. jó állapotban küldtem el, nem volt karcos és törött a hátlap 3. Nem hallgattam el semmit, mondtam 1 éves és (!)használt(!) 4. Mivel nem az enyém volt a telefon,várni kellet rá! Amúgy ki vagy TE, hogy jössz nekem itt a személyeskedéseddel? Ha kíváló állapotút akartál venni, miért VATERÁN vásárolsz és miért használtat?! Ha új lenne teló, sztem feltüntettem volna, nem? Pontatlan, érthetetlen vagy, legközelebb kellő odafigyelést és inkább többször olvasd el az aukció leírását, mert az értelmezéssel bajod van látom.... Még nincs tapasztalatod!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy fényképezőgépet vett tőlem a madár és ugy egyeztünk meg hogy odaadom olcsóbban ha egy másik termékemet segít eladni egy bizonyos barátjának. de később kiderült hogy csak a képzeletbeli barátja volt mivel csak e-mail-en tudtam vele dumálni mert számot valahogy soha nem tudtunk cserélni. egyébként egy kis csicska gyerek akinek az az egyetlen szerencséje hogy nem tudom hol lakik
Másik fél: Az általad "képzeletbeli"-nek nevezett barátomat átverted, nem jelentél meg az átvételkor, és elfordult a vásárlástól! Hiába utazott kerülővel kamionnal, kirendelted, és nem voltál ott! Amugy vigyázz magadra nagyon, a pénzt átutaltam, nem jelentkeztél, utánnajártam, a pénzt megkaptad! Nem tudom mit tagadod le, csaló vagy!!! CSICSKÁ-nak ne nevezz meg senkit, akit nem ismersz, mert rossz fába ütöd a fejszéd, egyszer bajba kerülsz...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
112937.Drunkboy_v (306) (Vevő)
Pozitív
2007.06.21. 11:25:08
26179513
Nagyon gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egyre több szemetet lehet vásárolni. A leírásban még az szerepelt, hogy "üzemképes", néhány sorral lejjebb, hogy "nem tesztelt" a termékre pedig már az van írva, hogy "DEFEKT". Csak az alacsony ár miatt nem adok én sem negatívat vagy semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
111070.gegmann (23) (Vevő)
Negatív
2007.06.08. 08:48:07
25225977
hosszu idő után egy karácsonyi csomagolópapirból késziett boritékban megkaptam a szemetet.Egy cérnára füzött bóvlit-nembeszélve a postaköltségről ami drága és mint kiderült sima 90.-ft normállal érkezett.Nézzétek meg mit vesztek pl:-cérnára füzött "láncot"
Másik fél: Hosszú idő után, miről beszélsz ember? "Aprópénzedért", ahogy te fogalmaztál, ne várj sokat! Nem cérnára fűzött, nézd meg jobban! Kegyetlen bunkó vagy, ahogy beszéltél barátnőmmel; te tényleg nem vagy normális! Emailedet nem olvasod, telefonálgatni meg ne próbálj, mertr mondtam a telszám barátnőmé, a termék az enyém! ÉRTETLENKEDSZ itt nekem! A NEGATÍV-od alaptalan, és még te fenyegetőzöl telefonban, nem tudom kinek hiszed magad?! KI VAGY TE??? Nézz már magadra, nem is értessz a VATERÁ-hoz, de itt pancserkedsz nekem! JOBB HA SENKIVEL NEM KÖTSZ ÚJABB ÜZLETET, MERT HA EMBEREDRE TALÁLSZ AZT NAGYON MEGBÁNOD! paraszt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors , megbizható és figyelmes vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és segítőkész partner. Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Másra számítottam.
Másik fél: Semmi baj, de korrekt voltál, megbeszéltük!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
érdemes tőle vásárolni:) gyors, perecíz, megbízható, olcsó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszlút korrekt eladó. Köszönöm szépen. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt partner! Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK, csak nem ártana egy kicsit precizebb termék-(működés)-leírás...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rockerangyalka_v (1) (Vevő)
Pozitív
2007.05.15. 18:57:16
23499890
Kedves, megbízható eladó! Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb körültekintéssel,és gyorsan ment!Ajánlom minden vaterásnak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
