396790.bozso28_v (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kiváló partner! Mindenkinek ajánlom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérgetései ellenére a vételárat a mai napig nem rendezte a már átvett tételekért. Több mint egy hónap telt el. Vége!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérgetései ellenére a vételárat a mai napig nem rendezte a már átvett tételekért. Több mint egy hónap telt el. Vége!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérgetései ellenére a vételárat a mai napig nem rendezte a már átvett tételekért. Több mint egy hónap telt el. Vége!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igérgetései ellenére a vételárat a mai napig nem rendezte a már átvett tételekért. Több mint egy hónap telt el. Vége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
O7. 22. óta húzódó történet vége.A vevőnek küldött számtalan imélre egy-egy igérkedés érkezett, amiket természetesen nem tartott be. Sajnos a vásárolt anyagot előre elküldtük, árát a mai napig nem rendezte. Telefonon elérhetetlen! Több mint egy hónap kinlódás után befejeztem! Javaslom a vatera piacteréről történő kizárását! Mindenkit óvok e "vaterástól".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SAJNOS NEM JELENTKEZIK A VEVŐ EZÉRT ÚJRAINDÍTOM! ÜDV MESZES1
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
automotordekor (2850) (Eladó)
Pozitív
2008.05.06. 01:42:53
61537608
Ajánlom mindenkinek, megbízható partner!!! Köszönöm a vásárlást, kérem nézze meg legközelebb is egyre bővülő számú termékeimet, ha matricát szeretne minden egyedi elképzelést is teljesítünk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a többszöri keresésemre sem jelentkezett, pedig az árut vásárolta 2008 04 7-én és ma 2008 04 19 van! Ma is hívtam, de jelenleg nem elérhető, sajnálom.
Másik fél: Sajnálom de elutaztam munka ügyben és nem tudtam Veszprém felé elhagyni az országot,de mivel gondolom százasával viszik a terméket,igy nagyon sürgös volt a negativ értékelés és a türelmetlenség!
Üdv
136155.havasi30 (1914) (Eladó)
Pozitív
2008.04.14. 09:39:30
62475969
Minde oké volt!POZITIV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtunk idöpontot egyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtunk idöpontot egyeztetni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben, köszönöm!Ajánlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden redben, köszönöm!Ajánlom!*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
