402283.muriell_a (9) 73.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett az áruért, nem válaszolt az e-mailekre...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Snowflake007_a (496) (Eladó)
Negatív
2008.07.08. 12:53:44
70509626
Sajnálom, hogy így alakult. Több, mint egy hónapig vártam, leveleztem - egyoldalúan. Megértettem volna, ha gondja akadt, így nem tudok mást tenni! NEM TUDOM AJÁNLANI!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyáltalán nem reagált semmilyen megkeresésre.242521.makviragok (1220) (Eladó)
Negatív
2008.06.23. 21:17:49
70380580
A vevő türelmet kért, kapott a fizetésre, de utána teljesen eltűnt. Nem kommunkikatív, nem válaszol sem emailre, sem az sms-re sem. Az ilyen vásárlót nem tudom ajánlani, pedig eddig pozitív volt róla a véleményem. Ha kap vki smst, illik rá válaszolni! Szerintem!---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben.Korrekt partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves ,korrekt vásárló!Remélem lesz még szerencsénk!Sok++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több, mint 3 hete, hogy lejárt az aukció. Leveleimre se kép, se hang, semmi válasz, a fizetés a mai napig nem történt meg. Nem várok tovább, nem látom értelmét. További sikeresebb vásárlásokat kívánok itt, a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.HohenembsWien (392) (Eladó)
Pozitív
2008.06.14. 13:50:04
68529122
Megbízható partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresésemre sem jelentkezett, igy sajnálom, de nem tehetek mást....ha esetleg közben jelentkeznél, ill. utalnál akkor természetesen töröltetem a negativot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.242521.makviragok (1220) (Eladó)
Pozitív
2008.06.09. 23:46:28
70030779
Minden rendben. Pontos, korrekt, megbízható vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valami ígérgetés volt de 1 hónapja semmi. Én még türelmes lennék de már értékelnem kell...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors és megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
........................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.04.04. 09:00:09
47418512
Minden rendben ment ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szimpatikus Vaterás! :) Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaskokriszta (389) (Eladó)
Pozitív
2008.03.26. 19:45:38
57291890
gyors megbízható korrekt mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó vaterás partner. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
170752.nanetta2_v (66) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 09:49:59
49804095
Pozitiv,gyors,megbizhato vasarlo.Koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
