4043580.Neovaki_t (8) 72.22% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
13625009.Boglarka88_t (6) (Vevő)
Negatív
2010.01.07. 18:28:30
873674443
Két napig nem reagált a telefonhívásokra valamint az üzenetekre,majd adott egy negatívot...Utólag kiderült hogy az általa hirdetett termék nem is volt Neki!!!Kedves,igaz?Senkinek sem ajánlom,csak a bosszúság van vele...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben korrekt megbízható.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12031693.deniels941_t (-3) (Vevő)
Pozitív
2009.11.25. 16:09:03
825249299
Nagyon pontos precíz másnap meg is kaptam a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott minden, csak ajánlani tudom! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7854929.atekboy_t (1) (Vevő)
Pozitív
2009.10.30. 19:37:08
798756588
Rendben zajlott minden, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, megbízható, mindenkinek ajánlom:) ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos,kapcsolattartó partner.Ajánlom mindenkinek!Megkaptam köszönöm.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6956240.teszamerigo (12) (Vevő)
Pozitív
2008.10.10. 17:01:03
448110395
Becsületes, megbizhato, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors. Köszönöm, maximálisan elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó, megbízható és azonnal utaló vásárló!. Mindenkinek ajánlom!!! Köszönöm.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció létrejött,mégis negatív értékelést kell írnom.A telefont nem vette fel ,e-mail-re késve vagy egyáltalán nem válaszolt,az árút a beigért időpontra nem,csak a leütéstől számított 3 hétre rá kaptam meg.Nem ajánlom
Másik fél: Nagy szavak ezek, csakhogy az árút 5 munkanapon belül küldtem el, a kedves vásárló nem kalkulálta bele az ünnepnapokat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pctaviranyito (2) (Eladó)
Negatív
2007.02.05. 22:45:55
320340732
Miután a meghirdetett árból alkudott is a csomagot nem vette át. A postai küldemény visszajött. Most meg nem válaszól telefonra! Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mikralasina (145) (Eladó)
Semleges
2006.11.30. 09:08:07
317130582
Felvettük a kapcsolatot, de sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2961073.gyujto (53) (Eladó)
Negatív
2006.05.24. 00:42:22
314781810
Számtalan e-mailem, SMS-em is eredménytelen maradt. Az április 11.-i vásárlás óta eltelt egy kis idő, ma ugyanis május 24.-e van. Sajnálom, nem rajtam múlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3162137.abolcskei (17) (Vevő)
Pozitív
2006.05.20. 19:00:02
315064157
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízhatatlan vásárló nem ajánlom senkinek!
Másik fél: NEM ÉRTELEK. MIÉRT LENNÉK MEGBÍZHATATLAN? AZÉRT, MERT MEGKÉRTELEK, HOGY INKÁBB HAGYJUK A VÁSÁRLÁST, MERT MÁSRA KELL A PÉNZ?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.