Grand_Morfeo (1) 66.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon korrekt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
299187.viktor66_a (124) (Eladó)
Negatív
2006.03.30. 06:53:55
6502281
Abban igaza van a vevőnek , hogy a bontatlan gyári csomagolásu 2000.-ft-os magnó hibás volt . Viszont én az aukcióban megjelöltem , hogy átadás a 11. és a 21. kerületben - ez azt jelenti , hogy ha a licit előtt nem egyeztetünk SEHOL máshol nem adok át árut ! Továbbá három napig nem volt internetem , visszautasítom leveleiben használt hangnemet mert az illetővel " nem őriztünk együtt libát " és semmi nem jogosítja fel az ilyen hagvételű levelekre .
Másik fél: Ezt vártam. Viktor úr olyan egyszerű, mint a pálcikaember. Kaptam működő rádiósmagnót? NEM! Elmentem a megadott helyre? KÉTSZER IS! Mennyi idő is telt el az első jelentkezésem óta? AHHH, EZT INKÁBB HAGYJUK! A libaőrzésen pedig sztem ezt a hangnemet gondolja. A pontos másolata annak a levélnek, amit küldtem neki. "Ezt nem értem: sz*rt adsz, és még nekem kellene újból rohangálnom úgy, hogy
egy hét fog eltelni azóta, hogy elhoztam a masinát? Sztem az a minimum, hogy
idehozod a Klinikákhoz! Rosszul érzem ennek a szerény kívánságnak a
jogosságát?" De lehet, hogy csak rossz napja volt Viktor úrnak, ezért nem akarta korrigálni tévedsét. Legalább a vételárat visszakaptam, az is valami!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
374660.sapagyu73_v (709) (Vevő)
Pozitív
2005.11.02. 09:27:48
4030938
Korrekt,jó partner.Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
