lamyka_a (4) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Semmi baj!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Semmi baj!!!!!!!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AgentDanaScully (268) (Vevő)
Pozitív
2006.02.03. 08:40:56
5514363
Csak ajánlani tudom! Kérlek, írj e-mailt ha még megvehető, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, gyors, pontos partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Top-Elektro (1947) (Eladó)
Pozitív
2005.12.14. 20:45:04
3902478
Részemről minden rendben zajlott, remélem Ön is elégedett a megvásárolt termékkel. Ebben az esetben, kérem ne felejtse el megadni az értékelést! Ha esetleg bármilyen kérdése lenne, kérem vegye fel velem a kapcsolatot az elérhetőségeimen! Előre is köszönöm: Top-Elektro
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Top-Elektro (1947) (Eladó)
Pozitív
2005.12.12. 13:13:32
4536905
Gyorsan és gördülékenyen zajlott le az adásvétel, csak ajánlani tudom! Mégegyszer köszönöm és kellemes ünnepeket kívánok: Top-Elektro
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet miattam nem jött létre,de a partner nagyon korrekt megbízható és pontos,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Top-Elektro (1947) (Eladó)
Pozitív
2005.11.30. 13:23:07
4153810
Minden a megbeszéltek szerint, gyorsan és gördülékenyen zajlott le. Csak ajánlani tudom! Bármikor máskor is, köszönettel: Top-Elektro
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
