411466.zolib_a (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő nem jelentkezett az áruért. Az érdeklődő emilemre nem válaszolt. Sajnálom. üdv. kocsis9
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ha nem hajlandó a kapcsolatra, ne licitáljon. Közel 3 hete járt le és egy rohadt választ nem tudott küldeni a leveleimre. NEM AJÁNLOM !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden renben, nagyon korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott az átvétel. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
neomobilhu (3306) (Eladó)
Semleges
2007.09.22. 09:54:48
30265211
Valóban nem küldtem el, de az is hozzá tartozik, a dologhoz, hogy személyes átvételt szeretett volna de nagyon sokáig nem jelentkezett. Ezután már engem sem nagyon érdekelt a dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ???????????????Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
472810.gzsolt17 (67) (Eladó)
Pozitív
2007.07.11. 21:05:40
29052063
RENDKÍVÜL MEGBÍZHATÓ KORREKT VATERÁS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszer jelentkezett, az által felajánlott időpon nekem nem volt megfelelő, többet nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Átvételi időpontegyeztetés miat nem jött létre az üzletAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
494179.fjozsef (217) (Eladó)
Pozitív
2006.02.23. 23:39:10
5757142
Részemről minden rendben! Remélem sikeresen használható a készülék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
208463.la-er_v (257) (Eladó)
Pozitív
2005.10.02. 14:31:16
3716855
Megadtam az első + -ot, csak így tovább
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
