414048.Redgirl_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
krisztin37 (4744) (Eladó)
Pozitív
2008.12.13. 20:41:19
108388121
Köszönöm a vásárlást! Remek vásárló,megbizhato,mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.588794.Casoli_v (382) (Eladó)
Negatív
2008.12.12. 16:31:38
103651313
Sajnálom de egy hónap után sem történt meg a vételár átutalása, pedig volt rá már egy pár ígéret. A terméket újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint egy tucatszor próbáltam hívni az elmúlt 3 hét alatt, egyszer sem vette fel. Ha Ön így értékelt, én sem értékelhetek másképp.
Másik fél: Engem biztosan nem hívott egyszer sem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, megbízható. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
