Gsmdoki2 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Bár az eladó kedves volt és készséges, amikor elértem telefonon vagy e-mail-en, meghiúsult a vásárlás. először megérkezett a termék az eladóhoz, hiszen ő is rendelte külföldről- de törötten, majd a második rendelés már meg sem érkezett. az elküldött pénzt reményeink szerint holnap kapjuk vissza. sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rugalmas eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm az árut, megbízható korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thinkingofyou20 (88) (Vevő)
Semleges
2012.11.24. 13:13:06
1654710314
A terméket megkaptam, de nagyon sokat kellett rá várni, 2 hónapot legalább. A levelekre hol válaszolt, hol nem, de legalább becsülettel elküldte a kifizetett terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a terv szerint. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LongJohnHolmes (726) (Vevő)
Semleges
2012.11.13. 08:16:16
1661538470
Az eladóra figyelmeztetett a Vatera, aki közben inaktív lett és 2 negatív visszajelzést is kapott, így elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lazarcsabamark (4) (Vevő)
Negatív
2012.11.10. 11:35:15
1655687654
NEM KAPTAM MEG A MEGRENDELT ÁRUT MÁR EGY HÓNAPJA PEDIG AZ ÖSSZEGET ELÖRE EL KELLETT UTALNI.A TELEFONT NEN VESZI FEL.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos belefutottaam egy csalóba!!!Tanulópénznek jó volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, jó kapcsolattartó, gyors, pontos eladó. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
