christee_a (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korrekt partner,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tegnap volt 2 hónapos a licit lezárás! Semmilyen megkeresésre nem válaszol! Mivel kár nem ért, csak ennek köszönhető hogy nem negatív! Sajnos azt kell hogy írjam: Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kár nem ért,vissza rakom a kínálatomba!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett, nem válaszolt. Nem erőltetem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.PestiForrasAntikvarium (12986) (Eladó)
Semleges
2008.12.12. 12:07:25
100724432
Igaz, megbeszéltük a személyes átvételt, de ez több mint két hónap alatt végül nem történt meg. Írtam már több e-mailt, de egyikre sem érkezett válasz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.PestiForrasAntikvarium (12986) (Eladó)
Semleges
2008.12.12. 12:07:08
100724431
Igaz, megbeszéltük a személyes átvételt, de ez több mint két hónap alatt végül nem történt meg. Írtam már több e-mailt, de egyikre sem érkezett válasz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.PestiForrasAntikvarium (12986) (Eladó)
Semleges
2008.12.12. 12:06:50
100723412
Igaz, megbeszéltük a személyes átvételt, de ez több mint két hónap alatt végül nem történt meg. Írtam már több e-mailt, de egyikre sem érkezett válasz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.PestiForrasAntikvarium (12986) (Eladó)
Semleges
2008.12.12. 12:06:35
100051141
Igaz, megbeszéltük a személyes átvételt, de ez több mint két hónap alatt végül nem történt meg. Írtam már több e-mailt, de egyikre sem érkezett válasz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.radioslaci (3140) (Eladó)
Semleges
2006.01.24. 13:48:49
3618992
Tavaly októberi aukció. A megnyert tételeket el is postáztam....ahonnan visszajött. Telefonbeszélgetésünk után kiderült: kismama lett és a szülés miatt nem jelentkezett.( illetve nem fizetett)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.69534.young (1609) (Eladó)
Pozitív
2006.01.21. 13:21:56
3889035
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.69534.young (1609) (Eladó)
Semleges
2006.01.17. 12:23:04
3888938
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
187145.Falcon24_a (354) (Eladó)
Negatív
2005.11.07. 20:08:02
3673580
Lassan egy hónapja próbálom vele felvenni a kapcsolatot, de ezidáig sikertelenül! Több e-mailt is írtam neki, de egyikre sem válaszolt! Ha netán az e-mail címe változott volna, vagy nem lenne gépközelben akkor szerintem az lenne a minimum, hogy vagy e-mail-ben vagy telefonon jelentkezik, de ez nem történt meg! Komolytalan, megbízhatatlan vasárló, aki szerintem csak szórakozásból licitálgat! Senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.radioslaci (3140) (Eladó)
Semleges
2005.11.05. 17:22:53
3613878
A megnyert két tételt előre postáztam az Eötvös utcai ( 20 szám alatti ) FODRÁSZAT címére, mert Krisztina ezt kérte. Ma visszajött a küldemény azzal a postai megjegyzéssel, hogy az értesítés ellenére a postán nem vette át. Telefonján is kerestem, és csak üzenetet sikerült hagynom. Nem tudom mi történt......de egyenlőre maradok semleges. ( radioslaci)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2005.10.20. 18:40:03
3789395
Korrekt, gyors vevő! Bátran ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2005.10.20. 18:39:28
3789393
Köszönöm a vásárlást! Minden nagyon gyorsan, rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, korrekt és pontos a kedeves üzleti partner. Mindenkinek Ajánlom!! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örülök, hogy én adhatom az első pozitív visszajelzést a Vaterán. Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
