ronika6 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala

66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 3 3 adásvétel
Lakhely: nagykanizsa
Regisztráció dátuma: 2007.10.21.
Utolsó belépés: 2008.01.01. 19:26
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kopasz22_a (204) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.12.18. 15:31:55

Termékkód

44924097

Első értékelőként, csak jót tudok írni. Így tovább.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

SBetti (1052) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.12. 09:37:57

Termékkód

45407515

A "vevő" dec. 6-án licitált, amire én még aznap köszönő levelet írtam, majd megadtam a postázással kapcsolatos választási lehetőségeket. Azóta sem reagált. Ma dec. 12-én felhívtam és mondta, hogy más ajándékot választott a gyermekének, és nem kéri a garnitúrát. Mivel nyugodtan visszamondhatta volna anélkül is, hogy én keresem fel és 1 hetet várok a válaszra, ezért adom a negatív értékelést. Sajnálom! Nekem viszont lépnem kell, mert nem akarok a semmire 6% eladási jutalékot fizetni a Vaterának.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

393730.narancs11 (2) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2007.11.02. 01:12:41

Termékkód

40714278

Az adás-vétel nem jött létre!!Azért adok pozitivat a vevönek,mert idöben jelzte ,hogy véletlenül licitált a termékre!!Korrekt ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.