ronika6 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Első értékelőként, csak jót tudok írni. Így tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A "vevő" dec. 6-án licitált, amire én még aznap köszönő levelet írtam, majd megadtam a postázással kapcsolatos választási lehetőségeket. Azóta sem reagált. Ma dec. 12-én felhívtam és mondta, hogy más ajándékot választott a gyermekének, és nem kéri a garnitúrát. Mivel nyugodtan visszamondhatta volna anélkül is, hogy én keresem fel és 1 hetet várok a válaszra, ezért adom a negatív értékelést. Sajnálom! Nekem viszont lépnem kell, mert nem akarok a semmire 6% eladási jutalékot fizetni a Vaterának.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.393730.narancs11 (2) (Eladó)
Pozitív
2007.11.02. 01:12:41
40714278
Az adás-vétel nem jött létre!!Azért adok pozitivat a vevönek,mert idöben jelzte ,hogy véletlenül licitált a termékre!!Korrekt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
