Gerrynet (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
El küldtem a pénzt, de se, pénz se árú ! Egyszer jelentkezett,azóta elnyelte a föld. Szerintem egy CSALÓ áldozata lettem.VIGYÁZZON mindenki, ne kössenek vele üzletet. !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem kaptam meg a terméket,nem veszi fel a telefont,nem válaszol.Csak ígéri a pénzem,természetesen megteszem a megfelelő rendőri intézkedést.------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megérkezett a pulcsi, köszönöm szépen! elnézést a késői válaszért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, másnak is ajánlom. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen minden a legnagyobb rendben történt és teljesen megfelel a leírtaknak. Csakis ++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lazargyuri19 (36) (Vevő)
Pozitív
2012.11.10. 11:42:59
1664545511
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
simonkriszti (93) (Vevő)
Pozitív
2012.11.08. 17:47:53
1665795278
Minden rendben rendben ment, köszönöm!!!****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, nagyon korrekt partner, ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
