426904.Robi04_a (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő licitált, de mégsem kérte a terméket. Nem sikerűlt tisztázni a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.karydetty_v (204) (Eladó)
Semleges
2009.03.23. 18:13:20
135585095
Sajna így alakult. Legközelebb legalább egy telefont megengedhetne a másik félnek ,hogy már nem aktuális a vásárlás .
Másik fél: Teljes mértékben igazad van! Csak haláleset miatt minden felborult. Elnézést kérek itt is érte.
Az eladót csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon korrekt üzleti partner.
214643.Luigpapai13 (444) (Eladó)
Pozitív
2009.03.13. 18:59:29
132885005
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
156511.dabika (77) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 09:54:43
121008221
Pontos lelkiismeretes embert ismertem meg tegnap!!Ajánlom mindenkinek jó vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
156511.dabika (77) (Eladó)
Pozitív
2009.01.30. 09:53:42
120881474
Gyors pontos megbízható türelmes embert ismerhettem meg !!Csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevővel megbeszéltük mikor jön átvenni a díszhalakat,ennek ellenére nem jelent meg.Később telefonált,hogy mégsem kell neki mert valakitől kapott már az aukció befejezése ilyen halakat és így nem éri meg neki eljönni érte.Csak azért nem adok neki negatívot,mert vette a fáradtságot és ideszólt hogy nem kellenek neki.Legközelebb kérném megfontoltabban licitáljon.Én mindent elkövettem hogy az aukció sikeres legyen,remélem a jövőben tőle is elvárhatják ugyanezt itt az oldalon.
Másik fél: Köszönöm a bizalmat nagyon kedvesek vagytok nem a megfontolás játszott közbe hanem a véletlen!!
Felajánlottam hogy kifizetem a hal árát a tévedés miatt.
Az eladó korrekt nagyon kedves és mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
310505.ravaipeti_v (366) (Eladó)
Pozitív
2008.12.13. 17:31:21
110287469
Gyors, korrekt megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható Vásárló. Köszönjük a vásárlást és a bizalmat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
228656.gaszman (5108) (Eladó)
Negatív
2007.12.22. 14:29:46
40079206
Balázs Róbert dec. 5. Üdvüzlöm! Bocsánat de elfelejtettem még a manaponn pótolom!!!! Üdvüzlettel : Balázs Róbert Nos azóta sem érkezett meg az utalás. 10.25.-én vásárolta meg. Azt hiszem elég türelmes voltam. Gondolom a negatívra egyből jön a megszokott viszontnegatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.