manomama (86) 97.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Dolina01 (1074) (Eladó)
Pozitív
2012.12.23. 15:24:25
1664496953
Köszönöm a vásárlást! Ajánlani tudom másoknak is vásárlót!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lengyelke72 (509) (Vevő)
Pozitív
2011.04.11. 21:21:50
1450165726
Nagyon kedves, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, kommunikatív, pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csacsipokroc (116) (Vevő)
Pozitív
2010.05.27. 20:37:02
1053965152
NAGYON meg vagyunk elégedve manomamával! Szállítást korrekten megoldotta helyettünk, amit ezúton is nagyon nagyon köszönünk! Csakis ajánlani tudom. Ritka korrekt ember. Ritka.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.griffmadar1 (1387) (Vevő)
Pozitív
2010.05.25. 14:03:08
1042000219
Korrekt, megbízható partner, szívesen ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas és korrekt eladó. Szívesen ajánlom másoknak is! Nagyon szép a szekrény, köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.margith1582 (995) (Eladó)
Pozitív
2010.02.28. 20:15:18
898561737
Gyors, kedves, mindenkinek ajánlom !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, korrekt, nagyon szimpatikus eladó! Szeretettel ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, pontos partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11457976.almiati_t (54) (Eladó)
Pozitív
2009.10.08. 21:31:32
757233674
Rugalmas, korrekt vevő! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.torosmarti (981) (Eladó)
Pozitív
2009.02.27. 08:56:44
519738948
REMÉLEM ODAÉRT A CSOMAG! RÉSZEMRŐL MINDEN RENDBEN,POZITÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.torosmarti (981) (Eladó)
Pozitív
2009.02.13. 17:10:33
519874414
Minden a legnagyobb rendben ment!Csak pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kapcsolattartó,segítőkész! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontosan fizető vevő.A csomag kész,holnap feladom.Ajánlom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben létrejőtt,korrekt partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9771917.Vercsike1 (1454) (Eladó)
Pozitív
2008.12.16. 19:53:07
499412476
Gyors, pontos, megbízható! Bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9771917.Vercsike1 (1454) (Eladó)
Pozitív
2008.12.16. 19:52:16
500181788
Gyors, pontos, megbízható! Bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon aranyos,kedves,precíz és pontos.Köszönöm a lehetőséget,hogy nála vásárolhattam remélem még lesz alkalmam.Ajánlani tudom csak mindenkinek!Kellemes Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,alkalmazkodó partner,csak is pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
microbee1_t (587) (Eladó)
Pozitív
2008.12.05. 14:40:40
491519773
Korrekt gyors megbízható partner bátran ajánlom!! Köszönöm a vásárlást!!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.microbee1_t (587) (Eladó)
Pozitív
2008.12.05. 14:40:40
491519703
Korrekt gyors megbízható partner bátran ajánlom!! Köszönöm a vásárlást!!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
~÷¤÷~ Köszönöm a vásárlást, minden rendben ment, ajánlom másoknak is! ~÷¤÷~
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízható teszveszes! Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ,gyors,pontos,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ,gyors,pontos,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ,gyors,pontos,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ,gyors,pontos,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Petergabi (1170) (Eladó)
Pozitív
2008.05.28. 13:25:00
369072690
Minden rendben ment.Gyors,korrekt Vevő!Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,gyors,megbízható vásárló.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbízható vásárló.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható,gyors remek partner.Bátran ajánlom:++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,korrekt és gyors Partner!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!Köszönöm!!!És csupa +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyorsan utaló, kedves vásárló! :) Mindenkinek nagyon ajánlom Őt! :)) Remélem még találkozunk! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vevő. Köszönöm! Feladtam ma a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6538680.botosattila (219) (Vevő)
Pozitív
2008.03.09. 11:32:14
308655346
Minden rendben volt. Köszönöm. Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment,kedves,megbízható vevő.Köszönöm és ajánlom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment,kedves,megbízható vevő.Köszönöm és ajánlom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment,kedves,megbízható vevő.Köszönöm és ajánlom!: ))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, nagyon kedves! Remélem, rendszeresen kapcsolatba kerülünk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, nagyon kedves eladó! Remélem, rendszeresen kapcsolatba kerülünk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,pontos eladó.Tökéletes árút kaptam.Nagyon köszönöm.Sok+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
